Lekarze Stomatolog Wałbrzych

lek. dent. Anna Kosińska

58-309 Wałbrzych

polecam gorąco, pełna kompetencja i miła obsługa

lek. stom. Ewa Zajączkowska

58-309 Wałbrzych

Polecam tego lekarza! Uratowała mi kolejnego zęba, z którego myślałam, ze nic nie będzie:( wszystko dokładnie wytłumaczyła na temat całego leczenia. Cała wizyta przebiegła tez przy zachowaniu wszystkich środków ochrony, tak jak powinno być. Miło, uprzejmie i bez bólu!
Opinia dodana przez: Marta

lek. dent. Anna Krawczyk-Jagmin

58-309 Wałbrzych

zęby to nie bajka!!! trzeba o nie dbać! A Pani doktor nadaje się do tego jak mało kto ! Piszecie ze boli ? albo ze robią sie dziury itp... jak dbacie tak macie ! jesłi w porę się reaguje to wizyta u stomatologa jest tylko kosmetyką :))pozdrowienia dla Anny Krawczyk

Małgorzata Szklennik

Chirurg stomatolog, Stomatolog

Gabinet Stomatologiczny
Wałbrzych, ul Długa 48a
58-309 Wałbrzych

wybitna lekarka, uprzejma kompetentna , mowi co mysli , wyciela mi nadziaslaka i wiazadlo, wszystko poszlo super

Gabriela Datczuk

Mieszka I nr 101, Piaskowa Góra
W.Broniewskiego 67
Wałbrzych

Powiem szczerze, że Pani doktor Gabriela Datczuk przywróciła moją wiarę w lekarzy: jest zawsze uprzejma i miła dla pacjenta, a przy tym bardzo jasno i przystępnie tłumaczy sytuację zdrowotną i sposób leczenia. Z efektów jej pracy jestem bardzo zadowolona, widać, że praca dla niej nie jest tylko rutyną i sposobem zarobkowania - ale dokłada wszelkich starań, by końcowy efekt był jak najlepszy w sensie zdrowotnym i estetycznym. Zresztą spotkałam się ...

lek. dent. Ilona Rutkowska-Trajman

gen. Bema 63
58-304 Wałbrzych

Bardzo dobry lekarz. Pani doktor wyjaśnia każdą czynność, którą robi. Mam do niej pełne zaufanie. Polecam
Opinia dodana przez: Jk

lek. dent. Żaneta Ciupka

1 Maja 4
58-300 Wałbrzych

Pani doktor Żaneta to przede wszystkim cudowny człowiek

lek. dent. Radosław Ruciński

STOMAX
Czerwonego Krzyża 4
58-300 Wałbrzych

Rzeczowa i kompleksowa obsługa pacjenta. Godny polecenia pod każdym względem! ! ! Wszystko wytłumaczy i na dużo cierpliwości.

lek. dent. Ilona Zając-Kozłowska

Broniewskiego 10/50
58-309 Wałbrzych

Naprawdę godny polecenia lekarz. Pani doktor ma bardzo profesjonalne podejście do pacjenta, do każdego podchodzi indywidualnie. Naprawdę warto się u niej leczyć!
Opinia dodana przez: Maja

lek. dent. Iwona Gabrysiak

Długa 48a
58-309 Wałbrzych

Dobra stomatolożka i przemiła osoba. Zawsze pomocna nawet w nagłych sytuacjach stara się pomóc. Ja i moja rodzinka chodzimy do Pani doktor od ładnych paru lat i nie zamierzamy zmieniać lekarza.
Opinia dodana przez: Marzena

lek. dent. Karolina Dobrowolska

J.Słowackiego 26
58-300 Wałbrzych

Nie znam drugiej tak kompetentnej , skutecznej w swoim dzialaniu i swietnej pani stomatolog , ktora wkladalaby tyle serca i czasu w swoja prace. Pani asystentka , rownie profesjonalna i uprzejma. Przemila atmosfera. Nawet , jesli pani stomatolog zmieni kiedys miejsce pracy , zyczylabym sobie korzystac z uslug tylko i wylacznie pani Karoliny;-D
Opinia dodana przez: Aneta

lek. dent. Magdalena Ossowska-Wachowicz

Fabiana 24
58-306 Wałbrzych

Świetna lekarka ,świetne podejście , bardzo ludzka , uprzejma , elokwentna , podejście do pacjenta indywidualne ,poświęcenie czasu , wytłumaczenie wszystkiego , naprawdę godna polecenia , bardzo polecam !!!!!!!!
Opinia dodana przez: anna

lek. dent. Małgorzata Skoczylas-Szymańska

Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej "Przychodnia Krzysztof"
Limanowskiego 10
58-300 Wałbrzych

Świetny specjalista z fantastycznym podejściem do dzieci. Fachowa i bardzo kompetentna. Serdecznie polecam i dziękuję:-)!!!
Opinia dodana przez: karolina

dr Marta Gara-Rucińska

NZOZ PPP "COGITO"
Blankowa 50c
58-316 Wałbrzych

Podejście i sprzęt światowej klasy. Po jednej wizycie jestem bardzo zadowolony a łatwego zadania Pani DOKTOR nie miała.
Opinia dodana przez: Maciek

Ryszard Kachniarz

Zdrojowa 4
Wałbrzych

Świetny fachowiec, grzeczny, dokładnie tłumaczy co będzie robił. Chodziłem wcześniej do wielu innych lekarzy ale z niego jestem najbardziej zadowolony. Uratował mi dużą ilość zębów, którą inni spisali na straty.

Beata Koźlińska

al. Wyzwolenia 18 lok. 3
Wałbrzych

Pani Beata jest odpowiednią osobą na odpowiednim miejscu :)))

Krzysztof Bujak

Forteczna 1c
58-316 Wałbrzych

Bardzo skrupulatny i fachowy lekarz. Co najważniejsze skuteczny a przy tym sympatyczny. Zdecydowanie polecam

lek. dent. Mirosława Fitrzyk-Łuczyńska

Poleska 10 lok. 2
58-301 Wałbrzych

Dusza człowiek Takich lekarzy już chyba nie ma.

lek. dent. Paweł Bernatt

prymasa Wyszyńskiego 140
58-309 Wałbrzych

Dentysta super! Cierpliwy, nie forsuje swoich koncepcji na siłę. Polecam na 1000%. Poza tym bierze się za rzeczy, których inni stomatolodzy nie chcą/ nie potrafią zwyczajnie robić...
Opinia dodana przez: AURELIA

Tomasz Koźliński

Al.Wyzwolenia 14 / 2
Wałbrzych

KOMPETENCJE ZNAKOMITE--UPRZEJMOŚĆ NA PIĄTKĘ--GODNY POLECENIA--BARDZO DOBRY CHIRURG-STOMATOLOG!!!!!!!!!!
Opinia dodana przez: Genowefa