Marta Ossowska

Ortodonta, Stomatolog

Z usług Pani dr korzystam już ponad 5 lat. Zawsze byłam bardzo zadowolona z wizyt. Leczenie ortodontyczne jest trudne, ale efekty są fenomenalne. Czuje się tam profesjonalizm. Pani dr jest bardzo sympatyczna i bardzo ugodowa jeżeli chodzi o płatności. Polecam bardzo i cieszę się, że są takie prywatne placówki, bo nie zawsze niestety pieniądz oznacza jakość. Polecam bardzo.

Odradzam p.Ossowską!!!! Byla miła dopoki przychodzilam,płacilam i nie marudzilam.Kiedy zwrocilam jej uwage ze chyba cos poszlo nie tak,stwierdzila ze moge sobie isc do innego ortodonty...po prawie 5latach leczenia i zostawieniu u niej 10tys zostawila mnie na lodzie z nieskonczonym leczeniem,nie potrafila naprawic wlasnego błedu wiec najlatwiej bylo powiedziec "pa pa"...

Początek mojego leczenia zaczął się 1,5 roku temu , i jeśli bym miała podjąc decyzje o założęniu aparatu jeszcze raz nie zawahała bym się . Ogromne podziękowania dla Dr Marty Ossowskiej za mój odmieniony uśmiech , jestem mega zadowolona z pracy jaką zrobiła dla mnie Dr. Marta Ossowska

Całkowicie odradzam!!! Szkoda nerwów i pieniędzy. Fatalne doświadczenie. Pani doktor nie poważnie traktuje pacjenta. Nie podchodzi jednostkowo tylko traktuje szablonowo. Zdecydowanie NIE POLECAM!!!

Dzięki Doktor Marcie wyleczyłam poważną wadę zgryzu. Jestem bardzo zadowolona z efektów leczenia. Z całą pewnością to lekarz godny polecenia !!

Z całą pewnością to lekarz godny polecenia !!

Pani doktor jest bardzo dobrą ortodontką . Leczę się z bardzo dobrym efektem , też długo , ale nigdzie nie dawali mi szans na leczenie bez zabiegu chirurgicznego. Właśnie kończę , po 2latach z efektem w który nikt nie chce uwierzyć . Większość pacjentów , których widziałam na poczekalni to dorośli , więc pewnie dlatego leczą się dłużej niż dzieci . To prawda , pacjentów jest masa , ale nigdy nie widziałam , aby ktoś narzekał . Nigdy nie czekałam dłużej niż 20 min. I jeszcze jedna megazaleta . Raty bez oprocentowania . Jak zapomniałam kasy , powiedziała , że nie ma problemu i też przyjęła . Pokażcie mi doktora , który nie robi problemu o pieniądze . Polecam .

bardzo kiepska ortodontka, leczenie trwa bardzo długo, nie poświęca pacjentowi wystarczająco dużo czasu i nie udziela wyczerpujących odpowiedzi na pytania. Przyjmuje tak wielu pacjentów, że już tego wszystkiego nie ogarnia

Pani Marta Ossowska w stu procentach spełniła moje oczekiwania. Jest osobą konkretną, kompetentną, bardzo kulturalną i życzliwą. Leczenie w jej gabinecie przyniosło pożądany efekt, co dla mnie liczy się najbardziej. Lubię wiedzieć, za co płacę, a tutaj od początku leczenia wszystko było dla mnie jasne i klarowne. Nie mam żadnych uwag ani zastrzeżeń co do usług, jakie świadczy Pani Ossowska i jestem w pełni przekonana, że jest to lekarka godna polecenia.

Jeżeli mam być szczera to nie polecam. Wizyty są ciągle przekładane, nikt nie liczy się z tym, czy mam możliwość zapisania się na inny termin czy nie. Pani doktor po zwróceniu jej uwagi była opryskliwa i jej sposobem załatwienia problemu był krzyk na pacjenta i wpieranie mu jego winy. Dodatkowo czuje się tak pewna siebie, że stwierdzenie "proszę się zastanowić czy ma pani ochotę kontynuować leczenie" w jej ustach brzmi jak obelga. Dodatkowo koszty znacznie przewyższają kieszeń zwykłego szarego człowieka.

witam, Pani doktor przy ostatniej wizycie powiedziala mi, ze ktos na jakims forum opisal ja jako " pewna siebie" co w kontekscie tamtej opini bylo wada. Ale wydaj mi sie, ze najgorsza rzecza jest trafic do lekarza, ktory takiej cechy nie posiada... Dokladana, skrupulatna polecam! a zeby piekne:)

witam,