Marta Ossowska

3,9
3,9
3,7
3,7

Jeżeli mam być szczera to nie polecam. Wizyty są ciągle przekładane, nikt nie liczy się z tym, czy mam możliwość zapisania się na inny termin czy nie. Pani doktor po zwróceniu jej uwagi była opryskliwa i jej sposobem załatwienia problemu był krzyk na pacjenta i wpieranie mu jego winy. Dodatkowo czuje się tak pewna siebie, że stwierdzenie "proszę się zastanowić czy ma pani ochotę kontynuować leczenie" w jej ustach brzmi jak obelga. Dodatkowo koszty znacznie przewyższają kieszeń zwykłego szarego człowieka.

Bardzo miła ,kompetentna ,wyleczyła mnie w krótkim czasie z wady dość sporej. Bardzo rzeczowa , tłumaczy po kilka razy. Zawsze punktualna , rentgen na miejscu. Bardzo ,bardzo polecam

super pani doktor a nie zwykły naciągacz jak inni jeśli cos mozna zrobić w ramch NFZ to po co za to płciić . Zdecydowanie polecam

Super , wzbudza zaufanie , ciepła , sympatyczna , kompetentna. Nie żałuję , że dojeżdżam 100 km.

Leczyłam się u dr. Osowskiej ale nie jestem zadowolona ,po skonczeniu leczenia zaczęły mi się niestety ale psuć strasznie zęby ,a na dodatek idzie na łatwiznę bo każe wyrywać zęby dopiero za jakiś czas się dowiedziałam od znajomej że można było tego uniknąć.Nie polecam ....

Leczę się u Pani Doktor od pewnego czasu. Leczenie przebiega sprawnie, gabinety bardzo dobrze wyposażone, Pani Doktor jest na pewno najlepszym ortodontą w mieście!

Godny polecenia lekarz.Leczenie przebiegło sprawnie i z zadowalającym efektem:)

Godny polecenia lekarz.Leczenie przebiegło sprawnie i z zadowalającym efektem:)

fatalna,pewna siebie,nie mila kobieta !radze szukac innego gabinetu.

fatalna,pewna siebie,nie mila kobieta !radze szukac innego gabinetu.