dr n. med. Marek Krzemiński

Ortopeda

Najlepszy ortopeda jakiego w życiu spotkałam. Leczę się od lat ze względu na wypadek samochodowy, jednak dopiero w Kościerzynie u dr Krzemińskiego uzyskałam całościową usługę. Zajął się moim biodrem i nogą. Dzieki niemu jestem znowu sprawna, mogę cieszyć się życiem po 10 latach nieudanych prób u innych lekarzy. Dr Krzemiński to człowiek wielkiego seca, całkowicie bezinteresowny, wszystkie opracje zostały zrealizowane na NFZ, płaciłam tylko za prywatne wizyty zgodnie z cennikiem zawsze dostając paragon. To naprawdę wspaniały człowiek, cierpliwy i dokładnie tłumaczący wszystkie zabiegi. Polecam go każdemu kto ma problemy ortopedyczne - sam wspaniale zooperuje lub poleci kolegę. A dodatkowo dzięki temu, że zajmuje się też medycyną estetyczną planuję również u niego leczyć laserowo blizny pooperacyjne.

6lat temu doktor zoperował nogę z nowotworem kości mojego męża.Wyciął mu kość piszczelową i założył aparat lizarowa,w którym mąż chodził dwa lata. Kolejna operacja polegała na wszczepieniu kości strzałkowej w miejsce piszczelowej.W Centrum Onkologii w Warszawie profesorowie byli wściekli na widok nogi po takiej operacji.Nie chcieli udzielić nam konsultacji wyzywając"obóz koncentracyjny Gdańsk"..Skończyło się apmutacją kończyny..Najgorsze w tym wszystkim jest to,że doktor zwodził nas przepisując wciąż biseptol,choć wiedział,że mąż ma wszczepionego gronkowca,a przeszczep kości obumarł.Naciągał nas na kolejne prywatne wizyty,zapewniając,że wszystko przebiega dobrze i,że potrzeba czasu na wygojenie ran.Tymczasem przez pewien ...

Kolejna operacja polegała na wszczepieniu kości strzałkowej w miejsce piszczelowej.W Centrum Onkologii w Warszawie profesorowie byli wściekli na widok nogi po takiej operacji.Nie chcieli udzielić nam konsultacji wyzywając"obóz koncentracyjny Gdańsk"..Skończyło się apmutacją kończyny..Najgorsze w tym wszystkim jest to,że doktor zwodził nas przepisując wciąż biseptol,choć wiedział,że mąż ma wszczepionego gronkowca,a przeszczep kości obumarł.Naciągał nas na kolejne prywatne wizyty,zapewniając,że wszystko przebiega dobrze i,że potrzeba czasu na wygojenie ran.Tymczasem przez pewien czas nie byliśmy świadomi,że mąż ma gronkowca,bo lekarz taił to przed nami.Podejrzewając,że coś jest nie tak,zabrałam męża na konsultacje do Warszawy.Tam lekarze łapali się za głowę,informując nas,że przeszczepiona kośc już dawno obumarła i psuje się.Oznajmili,że to cud,że mąż nie dostał sepsy,zakazenia organimu.Kazali natychmiast amputować nogę.Doktor Krzemiński umył ręce i zwinął się.Przestał przyjmować w Gdańsku i nie odbierał już od nas telefonów.W konsekwencji takich poczynań lekarzy mąż zmarł,bo nowotwór jaki miał w kości,został wielokrotnie rozgrzebany przez nieodpowiedzialnych lekarzy.Uważam,że doktor potrafi wykonywać operacje,tylko nie powinien brać się za coś co do jego dziedziny nie należy,jak onkologia,bo on nie jest do tego przeszkolony.A poza tym to bezduszny człowiek,nastawiony materialnie,jak większość niestety.Nie polecam lekarzy w pomorskim.Warszawa,Kraków.Poznań,to inny świat,jeśli chodzi o medycynę i podejście do pacjenta.Przez 8lat leczenia męża w całej Polsce miałam okazję się o tym przekonać

Super fachowość,serce pełne miłości do pracy i pacjenta.Wizyta wielką przyjemnością,rozmowa sprawia przyjemność,rzetelne i szczegółowo przekazane informacje.Troska i uśmiech dla każdego chorego.

Jest to najlepszy lekarz jakiego miałam okazję poznać! Pan Doktor uchronił mnie przed amputacją obu kończyn dolnych!! Dr. Krzemiński doprowadził mnie do takiego stanu, że dziś poruszam się o kulach, ale na własnych NOGACH!!!! Czeka mnie jeszcze kilka operacji i wierzę w to,że po nich będę poruszała się o własnych siłach-bez kul! A to wszystko dzięki Panu Doktorowi Krzemińskiemu. Jest to bardzo czuły i wrażliwy człowiek o niewiarygodnie dobrym i "wielkim" sercu! Każdemu pacjentowi poświęca odpowiednią ilość czasu.Do tego bardzo kompetentny i wzbudza zaufanie. Moje oczekiwania spełnił w 200% Zawsze po wizycie u Dr. Krzemińskiego jestem naładowana nową energią i wiem,że dzięki Niemu wszystko będzie dobrze! Taki wspaniałych lekarzy powinno być więcej, ponieważ widać,że ten Lekarz kocha swoją pracę-co przekłada się na jej efekty i na relację z pacjentami! Bezinteresowny i zawsze robi wszystko, aby pomóc swoim pacjentom. Uważam, że Dr.Krzemiński POWINIEN BYĆ STAWIANY ZA WZÓR LEKARZA dla tych którzy nie zawsze są w porządku...!!!! Więc jeżeli będziecie potrzebowali pomocy ortopedy to tylko do Dr. Krzemińskiego-On jest NAJLEPSZY!!! DZIĘKUJĘ ZA WSZYSTKO PANIE DOKTORZE!!!

Bardzo dobry specjalista, wykonuje najlepiej ednoprotezy stawu biodrowego. Konsultowałem jego działania w Warszawie i Poznaniu, wszędzie ma wspaniałą opinię. Powiedziano mi, że lepiej nie mogłem trafić, po jego zabiegach praktycznie nie ma powikłań, ma bardzo wysoki poziom etyki lekarskiej. Wszystkim polecam !

Wspaniały lekarz! Gdyby nie pomoc Pana Doktora w tym momencie miałabym lewą nogę krótszą od prawej o 30 cm! W '94 roku podjął się pierwszego, pionierskiego zabiegu wydłużania kończyny metodą Ilizarowa na niespełna 6-letnim dziecku, a w tamtych czasach takich zabiegów nie wykonywało się na tak małych dzieciach. Pomimo tego Pan doktor się tego podjął. I za to jestem Mu bardzo wdzięczna, bo dzięki temu teraz, mając 23 lata mogę normalnie żyć! Do dzisiaj pamiętam kiedy na głównym korytarzu na oddziale grał z nami, dzieciakami, w piłkę nożną:) To jest przykład prawdziwego lekarza z powołania! Na prawdę polecam!

PAN doktor niczym szczególnym się nie wyróżnia w moim odczuciu w trakcie prywatnych wizyt sprawia wrażenie konkretnego lekarza ale w szpitalu zaraz po zabiegu jeszcze na sali operacyjnej potraktował mnie bardzo nie profesjonalnie gdyż w bardzo nie delikatny sposób nie omieszkał przyczepić się do mojej wagi

Jestem pod ogromnym wrażeniem wiedzy, fachowosci i postawy do pacjenta tego lekarza. Polecił mi go znajomy, ale nie sądziłem, że są jeszcze tacy lekarze. Postawił trafną diagnozę na pierwszej wizycie, zoperował i postawił mnie na nogi. Czuję się po latach tułaczki u innych lekarzy jak bym odzyskał radość życia. Jestm ogromnie wdzięczny i polecam wszystkim ! To najlepszy fachowiec i niezwykle skromny człowiek, a na oddziale uwielbiany przez pacjentów i personel.

Wspaniały fachowiec z wyjątkowym podejściem do do pacjenta. Szybko i trafnie stawia rozpoznanie, ma ogromną wiedzę,a sposób leczenia i wspaniała opieka podczas pobytu na jego oddziale w Kościerzynie, - to wyjątkowa sytuacja w polskiej służbie zdrowia. Czułam się jak bym była w klinice na zachodzie. W pełni polecam i dziękuję.

Wiedza i kompetencje to najwyższe atuty. Uratował mi nogę. Gdybym zdała się na Słupski szpital (rozpoczął leczenie) do dziś byłabym kulawa