lekarz Marek Kuca

Lekarz rodzinny

Mimo wizyty prywatnej duże opóźnienia. Na wizycie doktor odbiera telefon i rozmawia z innym pacjentem ignorując pacjenta który jest już w gabinecie i płacąc za wizytę prywatną chce zostać zbadany i przyjęty. Badanie zrobione nie dokładnie. Uważam, że jeśli płacimy za wizytę prywatną czas powinien być poświęcony pacjentowi w pełni i wizyta powinna być punktualna.

„Jedynie prawdziwy człowiek zauważy Potrzeby innego człowieka Jedynie człowiek wielkiego serca Wyciągnie doń pomocną dłoń”… Otolaryngolog doktor Marek Kuca to uroczy i empatyczny lekarz o ogromnej kulturze osobistej i od razu wzbudzający zaufanie. Od razu widać, że to lekarz z powołania i że leczy po to by pomóc. Z ogromnym doświadczeniem, bada pacjenta sumiennie i dokładnie, przeprowadza długi wywiad, zastanawia się, próbuje znaleźć przyczynę choroby i rozwiązanie. Doradzi najlepsze rozwiązanie i skieruje na dalsze konsultacje, bo mówi, że są mądrzejsi od Niego. Jest bardzo przyjaznym i życzliwym Człowiekiem. Cieszę się ...

„Jedynie prawdziwy człowiek zauważy
Potrzeby innego człowieka
Jedynie człowiek wielkiego serca
Wyciągnie doń pomocną dłoń”…
Otolaryngolog doktor Marek Kuca to uroczy i empatyczny lekarz o ogromnej kulturze osobistej i od razu wzbudzający zaufanie. Od razu widać, że to lekarz z powołania i że leczy po to by pomóc. Z ogromnym doświadczeniem, bada pacjenta sumiennie i dokładnie, przeprowadza długi wywiad, zastanawia się, próbuje znaleźć przyczynę choroby i rozwiązanie. Doradzi najlepsze rozwiązanie i skieruje na dalsze konsultacje, bo mówi, że są mądrzejsi od Niego. Jest bardzo przyjaznym i życzliwym Człowiekiem. Cieszę się bardzo, że trafiłam w Jego ręce. Po raz pierwszy spotkałam lekarza, który wie, że biednie w Polsce żyje się emerytom i stosuje dla nas taryfę ulgową.

Helena Ch.

lekarz godny polecenia. bardzo miły i dobrze wykonuje swoją prace. polecam. sama chodzę do tego Pana gdy jestem chora