Jestem PSYCHOLOGIEM o specjalności klinicznej i zdrowia oraz SEKSUOLOGIEM klinicznym.

Będąc praktykiem z wieloletnim doświadczeniem w diagnozie, terapii oraz poradnictwie świadczę profesjonalną pomoc dorosłym, dzieciom i młodzieży.
Bogatą wiedzą i umiejętnościami dzielę się z innymi prowadząc szkolenia, wykłady, warsztaty i treningi, jak również wypowiadając się na łamach prasy tradycyjnej, czy internetowej.

Od kilku lat mam problemy. Byłam już u kilku psychologów i dwóch psychiatrów. Biorę leki. Ciągle jednak nie wiedziałam, co mi do końca jest. Dopiero doktor Laube zadał mi pytania, które wcześniej nie padły i pomógł zrozumieć pewne rzeczy. Bez oceniania, co wcześniej się zdarzało. Pewnie minie jeszcze trochę czasu zanim sobie wszystko poukładam, ale jest nadzieja i to najważniejsze.

Razem z mężem korzystaliśmy z terapii małżeńskiej u pana doktora. Wcześniej nie mogliśmy się dogadać i nawet myśleliśmy o rozstaniu. Spotkania z panem doktorem uświadomiły nam, że nadal się kochamy, a problemy można rozwiązać w oparciu o kompromis.

Miałem problem seksuologiczny, który bardzo mnie martwił. Długo nie mogłem znaleźć w okolicy specjalisty. W końcu ktoś polecił mi doktora Laube. Podczas wizyty wyjaśnił skąd się wziął mój problem i co zrobić, żeby go rozwiązać. Ta rozmowa uspokoiła mnie, wyluzowałem się i zastosowałem do porad. W razie potrzeby kazał zgłosić się po miesiącu. Jednak więcej wizyt nie potrzebowałem, problem rozwiązany. Dziękuję i polecam innym pana doktora.

Nie mogłam trafić lepiej. Ma świetne podejście do pacjenta. Bardzo miła i uprzejma Pani. Jak najbardziej polecam.

dobrze wydane 100 zł :) Wcześniej byłam już u kilku psychologów, ale dopiero teraz mam poczucie, że ktoś się mną sensownie zajął. Wcześniej słuchali, kasowali, ale nie pomagali. Polecam

Potrzebowałem opinię psychologiczną do ZUS-u. Lekarz kierujący nastawił mnie na długi czas oczekiwania. Tymczasem pan doktor przeprowadził badanie i od ręki wypisał potrzebne dokumenty. Polecam.

Mogę spokojnie polecić tego psychologa znajomym. Rozumie problemy, pomaga je rozwiązać, dobrze się z nim rozmawia.

Właściwie wszystko już zaznaczyłem, że spełnił moje oczekiwania, że kompetentny, uprzejmy i wzbudza zaufanie. Polecam!

świetny psycholog, cieszę się, że właśnie na niego trafiłam. Gorąco polecam.

świetny psycholog, cieszę się, że właśnie na niego trafiłam. Gorąco polecam.