lekarz Marek Loch

2,6
2,7

Pan lekarz Marek Loch istotny Anioł. Byliśmy pod opieką pana doktora w szpitalu, robił mojemu synowi zabieg usunięcia migdałka. Naprawdę dobry lekarz z podejściem do dzieci. Umie zagadać dziecko tak żeby się nie bało. Pozdrawiam.

Pozdrawiam.

Nie, nie, nie i jeszcze raz NIE! Nie polecam z wiadomych względów, wszyscy hucza o tym co sie dzieje za drzwiami gdzie bada swoje '''pacjentki"'!!

Nie, nie, nie i jeszcze raz NIE!

Nie polecam pana lekarza Nie dba o dobro pacjenta i nie zależy mu na wyleczeniu. Leczy 'kropelkami', badań nie wykonuje. Dla niego liczy się aby pacjent jak najczęściej przychodził do gabinetu bo im częściej tym więcej pieniędzy weźmie z funduszu zdrowia. Pan lekarz dba tylko i wyłącznie o swój interes i swoje dobro.

Nie polecam pana lekarza

Pan lekarz dba tylko i wyłącznie o swój interes i swoje dobro.

O co chodzi z tym wyprawianiem czegoś w gabinecie? O co dokładnie chodzi? Aż się boję pójść na wizytę. Proszę o sprecyzowane odpowiedzi

przeciez ten pan sie do niczego juz nie nadaje....................... Nie tylko w sandomierzu wyprawia szopki,w ozarowie tez i w wielu innych miejscach!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

przeciez ten pan sie do niczego juz nie nadaje.......................

ZACHOWANIE LEKARZA POZOSTAWIA WIELE DO ŻYCZENIA,KOBIETY UCIEKAJCIE OD MIEJSC W KTÓRYCH PRZYJMUJE.WTAJEMNICZENI WIEDZĄ O CO CHODZI.

Dziewczyny To straszne, a wręcz przerażające. W takich sytuacjach należy uciekać z gabinetu i wołać pomocy, wezwać kierownika poradni Sprawdzajcie co macie wpisane w kartę pacjenta i porównajcie z informacjami na koncie pacjent.gov

Dziewczyny

To straszne, a wręcz przerażające.

Zgadzam sie z poprzedniczkami. Co robi ten pan, wstyd. Stary, na emeryture!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Ten człowiek jest niepoważny....... Niedowartościowany i zakompleksiony Pan Doktor! Nie polecam!!!!!!

Ten człowiek jest niepoważny.......
Niedowartościowany i zakompleksiony Pan Doktor!
Nie polecam!!!!!!

NIE POLECAM TEGO LEKARZA! NIECH SIĘ KTOŚ ZAINTERESUJE JAK LECZY PACJENTKI BO TO NIE PIERWSZA SKARGA. CO WYPRAWIA W GABINETACH TO PRZECHODZI LUDZKIE POJECIE.

NIE POLECAM TEGO LEKARZA!