dr n. med. Marek Lubocki

Urolog

No coś takiego ja mam odmienne zdanie. Jest opryskliwy i chamski a do tego wypisał mnie ze szpitala zanim zostałam wyleczona po operacji laparoskopowego usunięcia guza nerki, gdzie jego podwładny dr Węgrzyn zainfekował mnie podczas tej operacji bakterią skórną, bo nie zabezpieczył tzw pola operacyjnego. W wyniku tego wypisu zachorowałam na bakteryjne zapalenie wsierdzia i musiałam przez prawie dwa m-ce przebywać na kardiologii. Nie wiem czemu był r taki wredny w stosunku do mnie. Nic mu nie zrobiłam . ale nie zgadzam sie z tymi peanami. dla mnie ten człowiek ...

taki wredny w stosunku do mnie. Nic mu nie zrobiłam . ale nie zgadzam sie z tymi peanami. dla mnie ten człowiek nie jest godny polecenia.

lekarz konkretny na wizycie nie owija w bawelne jestem zadowolony chociaz pierwszy raz bylem u takiego specjalisty

Moja mama jest pacjentką doktora Marka Lubockiego i jesteśmy pod wrażeniem kompetencji, fachowości i kultury osobistej Pana doktora. Dodam, że przypadek medyczny nie należał do najłatwiejszych, mama trafiła do Wejherowa po roku leczenia u innych lekarzy o bardzo dobrej opinii, jednak dr Lubocki dzięki zastosowanym rozwiązaniom przycznił sie do tego, że mama wyzdrowiała i funkcjonuje normalnie. Bardzo dziękujemy.