lekarz Marek Majchrzak

Chirurg ogólny, Gastrolog

Miałam robioną kolonoskopię bez znieczulenia, dało się wytrzymać bo lekarz to kompetentny, empatyczny Fachowiec. POLECAM!!!

Miałam robioną gastroskopię, lekarz konkretny, wszystko poszło sprawnie bez zbednego stresu, polecam!

Polecam ... na więcej jak 100% miałem zabieg kolanoskopii z wycinkiem polipów podejście Pana doktora jest wyjątkowe bez znieczlenia nic mnie niebolało,a dziś miałem badanie Gastroskopi tez super choć miałem odruchy wymiotne to jeszcze raz dziekuje i polecam Pan Doctor jest wspaniały.