Chirurg Ogólny Gorzów Wielkopolski

- 34 lekarzy

dr n. med. Maciej Kococik

Chirurg ogólny

liczba opinii: 12

Szpital Wojewodzki na Dekerta
Oddział Chirurgii Ogólnej
66-400 Gorzów Wielkopolski

Średnia ocen: 4,9/5
Dobrze ktoś wyżej napisał - lekarz, który przywraca wiarę w służbę zdrowia. Naprawdę. Nigdy nie spotkałam tak zaangażowanego, profesjonalnego a zarazem uprzejmego i z poczuciem humoru lekarza. Podjął się zabiegu, którego inny lekarz nie chciał zrobić. Dr Kococik zabieg wykonał i już zapomniałam, że w ogóle coś było robione :) życzę sobie i każdemu z Państwa abyśmy trafiali właśnie na takich lekarzy jak dr Kococik :)
Opinia dodana przez: Ola

lekarz Szymon Zachara

Chirurg ogólny

liczba opinii: 12

Przychodnia Dermatologiczna i Wenerologiczna
Walczaka 2E
66-400 Gorzów Wielkopolski

Średnia ocen: 4,7/5
Dr. Szymon Zachara wspaniały, z niesamowitą kulturą osobistą, uczciwy, z wielką empatią, profesjonalista pod każdym względem, bardzo jasno i rzeczowo wszystko wyjaśnia, przede wszystkim poświęca tyle czasu ile pacjent potrzebuje.Zabieg przeprowadzony profesjonalnie w przemiłej atmosferze zaufania. Personel wspaniały. Dziękuję za dobro i zdrowie które otrzymałam od dr. Szymona. Zdecydowanie z całego serca polecam dr. Zachare złote ręce które leczą. Pozdrawiam serdecznie.
Opinia dodana przez: Agnieszka

lekarz Janusz Grzelak

Chirurg ogólny, Urolog

liczba opinii: 8

Poradnia Specjalistyczna
Paderewskiego 7/5
66-400 Gorzów Wielkopolski

Średnia ocen: 2,5/5
Pan doktor owszem uprzejmy i miły , postawil diagnoze zrobil badania , zabieg , wydałam u dokora majatek.Wydawało mi się że to lekarz kompetentny i dobry niestety pomyliłam się. Pan doktor odmówił mi przyjęcia w nagłym przypadku( przyjmowal akurat w tym dniu) nie spytal nawet co mi dolega! stwierdzil ze skoro jestem w pracy to nie jestem chyba az tak bardzo chora!!!Kazal mi przyjsc za 2 dni!
I jeszcze jedno ...
Opinia dodana przez: Anonim

lekarz Jarosław Liśkiewicz

Ortopeda, Traumatolog

  (+1 więcej)
liczba opinii: 7

Wojskowa Specjalistyczna Przychodnia Lekarska Samodzielny Publiczny Zakład Opieki Zdrowotnej
Sienkiewicza 10/11
66-400 Gorzów Wielkopolski

Średnia ocen: 2,0/5
Jestem mile zaskoczona ,gdyż przed pierwszą wizytą czytałam o doktorze negatywne opinie . Okazało się że pan doktor jest kompetentny , grzeczny, starał się jak mógł . Miałam złamaną rękę z przemieszczeniem ale nie zgodziłam się na operację w szpitalu i tu w przychodni u pana doktora otrzymałam pomoc , leczenie zakończone pozytywnie . Dodam jeszcze że widziałam uśmiech , lekarz cieszył się razem ze mną . Dziękuję Panie Doktorze ...
Opinia dodana przez: Anonim

lekarz Marek Majchrzak

Chirurg ogólny, Gastrolog

liczba opinii: 4

endomed
ul.Pionierów
66-400 Gorzów Wielkopolski

Średnia ocen: 4,9/5
Bardzo kompetenty i miły pan doktor. Potrafi pacjenta zagadać i odwrócić uwagę od skrępowania spowodowanego badaniem. Bardzo dużo informacji uzyskałam od pana doktora o których wcześniej nikt mi nie powiedział a miałam już 2 kolonoskopie. Polecam
Opinia dodana przez: Anonim
Gorzów Wielkopolski Chirurg ogólny lek. med. Maciej Skrzypek

lek. med. Maciej Skrzypek

Chirurg ogólny

liczba opinii: 4

Wielospecjalistyczny Szpital Wojewódzki w Gorzowie Wielkopolskim
Walczaka 42
66-418 Gorzów Wielkopolski

Średnia ocen: 4,3/5
Napiszę swoje obserwacje z wczorajszego i dzisiejszego dnia. Mój tata wczoraj konsultowany przez 4 lekarzy z Gniezna otrzymał 3 różne diagnozy. W pierwszym przypadku lekarz pomocy doraźnej stwierdził, że to uwięźnięta przepuklina i tylko on miał rację. Skierował tatę do szpitala na 3 Maja, gdzie na SOR postawiono niepewną diagnozę, że to być może krwiak i trzeba czekać, bo może sam się wchłonie. Z tym, że lekarz był na tyle ...
Opinia dodana przez: Magda

Krzysztof Wysokiński

Chirurg ogólny

liczba opinii: 4

Gabinet

66-400 Gorzów Wielkopolski

Średnia ocen: 2,4/5
"Leczenie" zastosowane przez tę osobę zrujnowało mi życie. Stosując niewystarczające znieczulenie miejscowe usunął mi głęboko położony guz w ambulatorium (!!!!) niedoszczętnie czyli nie w całości bez żadnych dodatkowych badań mimo szczegółowych informacji z mojej strony. Skutkiem tego guz się odnowił, dał nieoperacyjne już przerzuty i skończyło się chemioterapią.
Opinia dodana przez: Anonim

lekarz Marek Jaworucki

Chirurg ogólny

liczba opinii: 3

Gabinet
Sczanieckiej 72
66-400 Gorzów Wielkopolski

Średnia ocen: 2,5/5
Nie polecam tego doktora!Wizyta trwała może 10 min.Mam wrażenie że lekarz potrawtował mnie przedmiotowo.rozmawiając ze mna nie patrzył mi nawet w oczy.Planował poddać się zabiegowi skleroterapi piankowej.Za wizyte i usg żył zapłaciłam 230zł.!!!
Na szczęcie znalazłqm innego fachowca,który poświęcił mi znacznie wiecej czasu.wytłumaczył mi wszystko w fachowy sposób.za 2 tygodnie mam pierwszy zabieg który będzie o wiele tańszy niz w klinice JAWORUCCY !
Opinia dodana przez: Anonim

lekarz Grzegorz Wilczyński

Chirurg ogólny

liczba opinii: 2

Gabinety Lekarskie Zdrowie i Uroda s.c.
Szarych Szeregów 38 (centrum Q10 -1 piętro )
66-400 Gorzów Wielkopolski

Średnia ocen: 5,0/5
Jest specjalista w pełni . W ubiegłym roku operował moja mamę, straszą, bardzo schorowaną osobę - resekcja żołądka [ nowotwór złośliwy ]Oprecaja przeprowadzona w sierpniu 2008 roku się udała, póki co mama czuje się dość dobrze, chociaż jest świadoma jak poważnie choruje, mamy nadzieję,że nawrotu nie będzie.Polecem wszystkim tego specjalistę.
Opinia dodana przez: Wegier

lekarz Antoni Stapf

Chirurg ogólny

liczba opinii: 2

Gabinet
Sienkiewicza 10 gab. 27
Gorzów Wielkopolski

Średnia ocen: 1,3/5
Konował i tyle. Spartaczył operację i jeszcze się wykręca.
Opinia dodana przez: Anonim

Chirurdzy ogólni w Gorzowie WielkopolskimStrefa lekarza Zaloguj się Zarejestruj się
display statdisplay stat