Chirurg Ogólny Gorzów Wielkopolski

dr n. med. Maciej Kococik

Szpital Wojewodzki na Dekerta
Oddział Chirurgii Ogólnej
66-400 Gorzów Wielkopolski

Bardzo dobry chirurg. Mimo że przyjmuje osoby pełnoletnie podjął się leczenia mojej 15 letniej córki. Profesjonalny, empatyczny, żartobliwy, sympatyczny. Polecam. Przyjmuje w endomed Gorzów oraz pracuje w szpitalu Barlinek.

Opinia dodana przez: Kamila

lekarz Szymon Zachara

Przychodnia Dermatologiczna i Wenerologiczna
Walczaka 2E
66-400 Gorzów Wielkopolski

Świetny lekarz. Uprzejmy i miły. Bardzo dobry specjalista. Wszystko tłumaczy cierpliwie. Spotkać w chorobie takiego lekarza to sama przyjemność. Polecam.
Opinia dodana przez: Maria

lekarz Janusz Grzelak

Chirurg ogólny, Urolog

Poradnia Specjalistyczna
Paderewskiego 7/5
66-400 Gorzów Wielkopolski

Pan doktor owszem uprzejmy i miły , postawil diagnoze zrobil badania , zabieg , wydałam u dokora majatek.Wydawało mi się że to lekarz kompetentny i dobry niestety pomyliłam się. Pan doktor odmówił mi przyjęcia w nagłym przypadku( przyjmowal akurat w tym dniu) nie spytal nawet co mi dolega! stwierdzil ze skoro jestem w pracy to nie jestem chyba az tak bardzo chora!!!Kazal mi przyjsc za 2 dni!
I jeszcze jedno ...

lekarz Jarosław Liśkiewicz

Ortopeda, Traumatolog

Wojskowa Specjalistyczna Przychodnia Lekarska Samodzielny Publiczny Zakład Opieki Zdrowotnej
Sienkiewicza 10/11
66-400 Gorzów Wielkopolski

Jestem mile zaskoczona ,gdyż przed pierwszą wizytą czytałam o doktorze negatywne opinie . Okazało się że pan doktor jest kompetentny , grzeczny, starał się jak mógł . Miałam złamaną rękę z przemieszczeniem ale nie zgodziłam się na operację w szpitalu i tu w przychodni u pana doktora otrzymałam pomoc , leczenie zakończone pozytywnie . Dodam jeszcze że widziałam uśmiech , lekarz cieszył się razem ze mną . Dziękuję Panie Doktorze ...

lekarz Marek Majchrzak

Chirurg ogólny, Gastrolog

endomed
ul.Pionierów
66-400 Gorzów Wielkopolski

Bardzo kompetenty i miły pan doktor. Potrafi pacjenta zagadać i odwrócić uwagę od skrępowania spowodowanego badaniem. Bardzo dużo informacji uzyskałam od pana doktora o których wcześniej nikt mi nie powiedział a miałam już 2 kolonoskopie. Polecam

Krzysztof Wysokiński

66-400 Gorzów Wielkopolski

"Leczenie" zastosowane przez tę osobę zrujnowało mi życie. Stosując niewystarczające znieczulenie miejscowe usunął mi głęboko położony guz w ambulatorium (!!!!) niedoszczętnie czyli nie w całości bez żadnych dodatkowych badań mimo szczegółowych informacji z mojej strony. Skutkiem tego guz się odnowił, dał nieoperacyjne już przerzuty i skończyło się chemioterapią.

lekarz Marek Jaworucki

Sczanieckiej 72
66-400 Gorzów Wielkopolski

Nie polecam tego doktora!Wizyta trwała może 10 min.Mam wrażenie że lekarz potrawtował mnie przedmiotowo.rozmawiając ze mna nie patrzył mi nawet w oczy.Planował poddać się zabiegowi skleroterapi piankowej.Za wizyte i usg żył zapłaciłam 230zł.!!!
Na szczęcie znalazłqm innego fachowca,który poświęcił mi znacznie wiecej czasu.wytłumaczył mi wszystko w fachowy sposób.za 2 tygodnie mam pierwszy zabieg który będzie o wiele tańszy niz w klinice JAWORUCCY !

lekarz Grzegorz Wilczyński

Piłsudskiego 1b
Gorzów Wielkopolski

Jest specjalista w pełni . W ubiegłym roku operował moja mamę, straszą, bardzo schorowaną osobę - resekcja żołądka [ nowotwór złośliwy ]Oprecaja przeprowadzona w sierpniu 2008 roku się udała, póki co mama czuje się dość dobrze, chociaż jest świadoma jak poważnie choruje, mamy nadzieję,że nawrotu nie będzie.Polecem wszystkim tego specjalistę.
Opinia dodana przez: Wegier

lekarz Antoni Stapf

Sienkiewicza 10 gab. 27
Gorzów Wielkopolski

Konował i tyle. Spartaczył operację i jeszcze się wykręca.

lekarz Lech Sługocki

ENDOMED Buszkiewicz, Gabryniewski Spółka Jawna
ulica Obotrycka 8
66-400 Gorzów Wielkopolski

Świetny chirurg, bardzo miły i rzeczowy dobrze wytłumaczył mi na czym polega choroba i jakie bedzie leczenie, wyjasnil wszelkie watpliwosci. Poszlam do Pana doktora z polecenia i byl to najlepszy mozliwy wybor

Chirurdzy ogólni w Gorzowie Wielkopolskim