dr n. med. Marek Malewski

Anestezjolog, Ginekolog położnik

Prywatnie pan doktor jest bardzo uprzejmy i nie przeszkadzają mu inne osoby podczas USG w ciąży ale koszt jego dobroduszności to 150 zł , państwowo nie wpuszcza tatusiów - mimo że w Prawach pacjenta jest ujęte , że MUSI wpuścić na badanie kogo tylko sobie pacjentka przyprowadzi !!! Pilnujcie swoich praw !!!!

Jestem pacjentka dr Malewskiego od 5 lat.Dzieki jego pomocy i wiedzy mam dziecko od 3 lat.Nigdy mnie nie zawiodl jesli chodzi o pomoc medyczna.Zawsze chetny do udzielenia porady.Ma nieraz chumory ale to przeciez tez czlowiek i jak kazdy z nas ma lepsze i gorsze dni.Ale nie zwracam na to uwagi gdyz jest swietnym fachowcem a to jest jawazniejsze.Pozdrawiam panie.Wierna pacjentka

Polecam szczerze Doktora Malewskiego bardzo dobry specialista , wcześnie wykrył u mnie zmiany przedrakowe na szyjce macicy przeszłam zabieg operacyjny prowadzony przez doktora ,od kilku lat jestem jego pacjentką przeprowadził moją ciążę i dzięki temu mam wspaniałą zdrową 2 letnią córeczkę.Przedewszystkim jest człowiekiem godnym zaufania.

Jak dla mnie to najlepszy ginekolog na świecie, wyleczył moją "bezpłodność", z która nie mogło poradzić sobie trzech lekarzy i dzięki terapi hormonalnej zaszłam w ciążę, którą oczywiście prowadził Pan doktor. Delikatne badania, precyzyjne odpowiedzi, uprzejmy, to że nie lubi mężczyzn w gabinecie, to jest jego sprawa, może ma powody, mi to nie przeszkadzało, a wiem, że moje koleżanki jeśli naprawdę chciały to wprowadziły tatusiów na usg. Najważniejsze jest jednak to, że Dr Malewski uratował moje dziecko, szybka interwencja i wywołanie skurczy sprawiło, że możemy cieszyć się kochaną córeczką. Gdybym mogła to postawiłabym mu pomnik i nie przesadzam, dużo dobrego dla mnie zrobił i zawsze będę mu wdzięczna. POLECAM!!!

JESTEM W CIĄŻY ZAGROŻONEJ, KTÓRĄ PROWADZI PAN DOKTOR OD 6 MIESIĘCY I MIMO WIELU RÓŻNYCH SYTUACJI ZWIĄZANYCH Z PRZEBIEGIEM CIĄŻY ZAWSZE JEST DO DYSPOZYCJI PACJENTKI, ODPOWIADA NA WSZYTKIE PYTANIA I WYJAŚNIA DOKŁADNIE OKREŚLONE DOLEGLIWOŚCI I MOŻLIWE POWIKŁANIA. BARDZO DOBRY LEKARZ!!!POLECAM

Wspaniały lekarz. Prowadził moją pierwszą ciążę a teraz prowadzi drugą jestem bardzo zadowolona. Badania przeprowadza w sposób delikatny, co też jest ważne dla ogólnego komfortu pacjentki. Najlepszy lekarz, jakiego spotkałam. POLECAM SERDECZNIE

Pan Malewski wykrył u mojej żony nieistniejącą nadżerkę, która od razu był gotów wyleczyć. Wizyta kontrolna u dwóch innych lekarzy nie wykazała żadnych zmian chorobowych które wykrył pan Malewski. Moim zdaniem była to próba wyciągnięcia pieniędzy na leczenie nieistniejacej choroby. Z kontaktów z innymi pacjentami pana Malewskiego wiem także że nie był to przypadek odosobniony. Zdecydowanie polecam wybrać innego lekarza.

zdecydowanie nie polecam.dobry do czasu,aż się coś nie zacznie dziać."nie lubi" mężczyzn w gabinecie, więc tatusiowie nie liczcie na to, że zobaczycie swojego potomka zanim przyjdzie na świat.no chyba, że nagra wam płytkę ok.3 minutki (jedyne 30 zł). nie wierzyłam złym opiniom o tym lekarzu, do czasu aż nie przekonałam się na własnej skórze.