Lekarz warty polecenia. Jestem pacjentką już przeszło 15 lat . Zawsze profesjonalne podejście i dobry kontakt .

dr. Markiewicz prowadzi moją ciążę od początku, jest delikatny i miły chociaż na jede\nej wizycie czułam się jakby nie miał ochoty mnie badać, zawsze wszystko wyjaśnia dokładnie, zawsze jak mam wizyte dzwoni do niego 5 osób i muszę czekać aż skończy rozmawiać, no i mam zastrzezenie do punktualności miałam wizytę na 10 przyszedł o 13, ogólnie jestem zadowolona mama mi go poleciała bo również do niego chodzi. Wczoraj miałam wizytę w szpitalu w innym mieście i dowiedziałam się ze moje dzieciątko ma krótkie nózki w porownaniu do calego ciala doktor nic takiego nie wykrył, zapytam na następnej wizycie
zawsze na wizycie robi usg daje zdjęcia dzidziusia w 4d, cena przeraza ale mysle ze warto

Napewno poleciłabym dr Markiewicza osobie której dobrze życzę . To najlepszy lekarz do poprowadzenia ciąży , ja osobiście dzięki niemu przeżyłam szczęsliwie i w pełni uświadomiona. Nie spoczywa na laurach i liczy że wszystko będzie dobrze , zaleca badania nie tylko te podstawowe , zawsze wszystko cierpliwie tłumaczy . Dzięki niemu wiedziałam co krok po kroku dzieje sie z moim ciałem i maleństwem . Dziekuję Panie doktorze.

Bardzo dobry lekarz pomaga w ciężkich chwilach dokładnie bada i wszystko szczegółowo omawia i wyjaśnia niejasności.Warty polecenia.

Pan doktor bardzo miły, kompetentny, zawsze ma czas dla pacjenta no i chyba co w moim przypadku najważniejsze nie patrzy tylko wąsko na swoją działkę ginekologiczną ale całościowo. Serdecznie pozdrawiam i polecam!

Dr Markiewicz pomógł mi gdy miałam problemy z zajściem w ciążę , a ostatnio jak się zgłosiłam z lekkim bólem brzucha to od razu wykrył torbiel i dzięki temu nie musiałam poddawać sie operacji. Polecam - profesjonalista i w dodadku dobry człowiek

Polecam - profesjonalista i w dodadku dobry człowiek

Zdecydowanie polecam.Wszystko bardzo dokładnie tłumaczy,nawet rysunki robi po to,zeby pacjentka zrozumiala.Godny polecenia.Prowadziłam u niego dwie ciaze.

dr.Markiewicz jest bardzo dobrym lekarzem,kompetentny, miły,można mu zaufać. Cenie dobrze sobie dr. markiewicza.

Wspaniały lekarz i człowiek. Pomógł nam przetrwać i zwalczyć chorobę o której nie wiedzieliśmy!! Jesteśmy MU wdzięczni za Jego zaangażowanie. Najlepszy lekarz z jakim mieliśmy kiedykolwiek doczynienia. Dziękujemy Pani doktorze!!! Ula i Marcin.

dobry lekarz, bada dokladnie, posweica odpowiednia ilsoc czasu pacjentce, konkretny, zyczliwy, polecam

Wciąż poszukujesz "Ginekolog położnik Słupsk"?

Rafał Iwaszko

Krzysztof Teodorowicz

Gabinet Ginekologiczny
Hubalczków 5
76-200 Słupsk
Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej ,,Madar-Med" Laboratorium Analiz Lekarskich
Stary Rynek 5