lek. med. Marek Markiewicz

Przyjazny, kompetentny i rzetelny lekarz. Zawsze wszystko wytłumaczy, dla wszystkich ma czas. Ciepła osobowość.

Słaby lekarz, doktor google lepszy. Nie jest zainteresowany zdrowiem pacjentki tylko pieniędzmi. Nie można u niego płacić terminalem i nie ma kasy fiskalnej. Jest miły i uprzejmy , ale nic ponad to. Jego wiedza dotyczy tylko kobiet w ciąży. Nie polecam . Jak ma interes to się wykazuje , nie ma interesu nie ma doktora. Wizyta najtaniej kosztuje 150 zł razy 20 kobiet dziennie super wynik. A porada żadna.

Nie polecam . Jak ma interes to się wykazuje , nie ma interesu nie ma doktora.
Wizyta najtaniej kosztuje 150 zł razy 20 kobiet dziennie super wynik.
A porada żadna.

Lekarz warty polecenia. Jestem pacjentką już przeszło 15 lat . Zawsze profesjonalne podejście i dobry kontakt .

Bardzo dobry lekarz pomaga w ciężkich chwilach dokładnie bada i wszystko szczegółowo omawia i wyjaśnia niejasności.Warty polecenia.

W rankingu lekarzy..NAJLEPSZY. Polecam.

W rankingu lekarzy..NAJLEPSZY.
Polecam.

Lekarz którego mogłabym polecić każdej kobiecie,profesjonalista w każdym słowie,polecam w 100%

dobry lekarz, bada dokladnie, posweica odpowiednia ilsoc czasu pacjentce, konkretny, zyczliwy, polecam

Pan doktor bardzo miły, kompetentny, zawsze ma czas dla pacjenta no i chyba co w moim przypadku najważniejsze nie patrzy tylko wąsko na swoją działkę ginekologiczną ale całościowo. Serdecznie pozdrawiam i polecam!

dr.Markiewicz jest bardzo dobrym lekarzem,kompetentny, miły,można mu zaufać. Cenie dobrze sobie dr. markiewicza.

Zdecydowanie polecam.Wszystko bardzo dokładnie tłumaczy,nawet rysunki robi po to,zeby pacjentka zrozumiala.Godny polecenia.Prowadziłam u niego dwie ciaze.