dr n. med. Marek Molski

Chirurg plastyczny

Dr Marek Molski podjął się trudnego i ryzykownego leczenia przewlekłego owrzodzenia i zakażenia kości, z którym przez 17 lat nie poradzili sobie inni lekarze. Byłam leczona w ramach usług NFZ na oddziale ortopedycznym w Otwocku. Dzięki dr Molskiemu uniknęłam amputacji i noga jest wyleczona. Polecam go z całym przekonaniem.

DR zrekonstruował coś co nie było podobne do ręki po wybuchu w rękę która działa i funkcjonuje sprawna na ile tylko można dziękuję PANU DOKTOROWI

Witam Pan doktor Molski to naprawde wybitny Lekarz , robilam sobie u niego powieki dolne ,nie ma najmniejszego sladu po operacji.

Wspaniały lekarz, niesamowity specjalista. Wszystko dokładnie i cierpliwie tłumaczy, jest bardzo oddany pacjentom. Jestem panu doktorowi do końca życia wdzięczna za bardzo trudną, kilkunastogodzinną operację rekonstrukcji ręki.

Najwyższej klasy specjalista, "cudotwórca" jeśli chodzi o chirurgię ręki. Lekarz godny zaufania i polecenia.Wspaniały człowiek.

Wspaniały lekarz. Życzliwy i bezinteresowny. Do tego wybitny fachowiec. Polecam serdecznie w trudnych przypadkach, mi pomógł bardzo.

Bardzo rzeczowy Lekarz godny polecenia żeby nie on moje życie nie miało by sensu

Wybitny specjalista, wszystko dokładnie tłumaczy, jak najbardziej godny zaufania.

pełna fachowośc! wreszcie nie wstydzę się tego, jaką jestem.. polecam!

pełna fachowośc!
wreszcie nie wstydzę się tego, jaką jestem..
polecam!

Najsympatyczniejszy z męskiego grona lekarzy, rzetelny i fachowy. Polecam na zabiegi chirurgii ręki.