Pan dr n.med. Marek Murawski jest świetnym chirurgiem. Miałam przeprowadzoną operację korekty powiek górnych i dolnych w Klinice Elite w Warszawie przy ul. Złotej. Po zabiegu nie miałam żadnych powikłań. Zajmował się mną profesjonalnie. Zawsze z humorem, uśmiechnięty, uprzejmy. Odpowiadał na moje wszystkie pytania. Tłumaczył cierpliwie i rzeczowo. Dzięki niemu i jego wspaniałej asystentce p. Małgosi Grabowskiej udało mi się przejść przez to prawie bezboleśnie i z uśmiechem na twarzy. A efekt jest wspaniały !

Wszystko ok, strasznie zajety jednak zdecydowanie polecam...

Wszystko ok, strasznie zajety jednak zdecydowanie polecam...

Jesienią 2011 miałem operację usunięcia przykurczu Dipitrena prawej dłoni w szpitalu MSWiA przez dr Murawskiego. Po kilku miesiącach jestem bardzo zadowolony z wyniku. Poza tym lekarz jest bardzo życzliwy i przystępny, oby było takich więcej.

Usuwałam mi bliznę, w wyniku czego powstała nowa dwa razy większa. Nie poinformował mnie, że coś takiego może nastąpić, miało być super - prosty zabieg i cieniutka linia po szwie. Inny lekarz gdy to zobaczył od razu stwierdził, że blizna jest w takim miejscu, w którym ze względu na działające siły należy zastosować odpowiednią metodę. Niekompetentny człowiek, który narobił mi problemów.

Usuwałam mi bliznę, w wyniku czego powstała nowa dwa razy większa.
Niekompetentny człowiek, który narobił mi problemów.

Usuwalam 2 znamiona (na twarzy i deklodzie)...robota "koronkowa"->PIERWSZA KLASA!!!Pozdrawiam:)Sylwia C-Nów.

Swietny lekarz, przy okazji bardzo dowcipny i inteligentny czlowiek. Zostawia bardo ladne i delikatne blizny. Polecam! Szczegolnie jesli chodzi o wycinanie znamion. Panie pielegniarki rowniez bardzo sympatyczne.

BARDZO ZYCZLIWY, SERDECZNY I PEŁEN ZROZUMIENIA DLA PACJENTA LEKARZ JAK NAJWIECEJ TAKICH LUDZI LEKARZY!!!!!!!!!!!! ...POLECAM Z CALEGO SERCA INNYM Z WYRAZAMI SZACUNKU HENRYKA SPIEWAK

Z WYRAZAMI SZACUNKU HENRYKA SPIEWAK

Wizyta i zabieg miały miejsce w Szpitalu Damiana. Wrażenia- super pozytywne. Miałam usuwane znamiona z twarzy. Przed zabiegiem wszystko mi wyjaśnił, pokazał..a już w trakcie na rozluźnienie opowiadał zabawne anegdotki..kulturalny, kontaktowy i kompetentny lekarz, a do tego obdarzony błyskotliwym poczuciem humoru..

Bardzo miły człowiek. Poza tym bardzo dobry fachowiec. Zna się na rzeczy. Szybki, bystry i do tego bardzo delikatny. Obyśmy mieli jak najwięcej tak świetnych lekarzy w naszym kraju. Każdemu polecam lekarza - chirurga Marka Murawskiego.

bardzo dobry lekarz, swietny fachowiec,chetnie polece tego lekarza swoim znajomym.

Wciąż poszukujesz "Chirurg plastyczny Warszawa"?

dr

Janusz Greese Łyko

Chirurg plastyczny
CHIRURGIA PLASTYCZNA dr Janusz Greese Łyko - Złota
ul. Złota 6 m. 4
CHIRURGIA PLASTYCZNA dr Janusz Greese Łyko - Zgrupowania "Żmija"
ul. Zgrupowania "Żmija" 12
Linea Corporis