bardzo dobry lekarz, swietny fachowiec,chetnie polece tego lekarza swoim znajomym.

lekarz który widzi w pacjęcie człowieka

lekarz który widzi w pacjęcie człowieka

Wizyta i zabieg miały miejsce w Szpitalu Damiana. Wrażenia- super pozytywne. Miałam usuwane znamiona z twarzy. Przed zabiegiem wszystko mi wyjaśnił, pokazał..a już w trakcie na rozluźnienie opowiadał zabawne anegdotki..kulturalny, kontaktowy i kompetentny lekarz, a do tego obdarzony błyskotliwym poczuciem humoru..

Bardzo sympatyczny, ciepły człowiek i kompetentny, wzbudzający zaufanie lekarz. Chętnie polecę dr. Marka Murawskiego innym potrzebującym.

Z chęcią polecę tego lekarza moim znajomym :)

Z chęcią polecę tego lekarza moim znajomym :)

Bardzo miły człowiek. Poza tym bardzo dobry fachowiec. Zna się na rzeczy. Szybki, bystry i do tego bardzo delikatny. Obyśmy mieli jak najwięcej tak świetnych lekarzy w naszym kraju. Każdemu polecam lekarza - chirurga Marka Murawskiego.