dr n. med. Marek Panek

1,7
1,5
2,1
1,4

Bardzo dobry i kompetentny specjalista. Zajmuje się rzetelnie i kompleksowo pacjentem. Swoim podejściem do pacjenta wzbudza zaufanie. W sposób zrozumiały tłumaczy chorobę i przebieg leczenia, nie śpieszy się.Bardzo polecam tego lekarza

Hohsztapler, ignorant, dyletant - jednym słowem oszust , któremu powinno odebrać sie uprawnienia. Unikać z daleka, co najwyżej ten człowiek może leczyć katar. Powiedziałbym, że sposób podejścia do wykonywanego zawodu sprawi, że ta osoba wydaje sie niespełna rozumu a diagnoaz może zaszkodzić pacjentowi (u mnie powiedział, że mam "katar" a tak naprawdę miałem guza jądra, 2 innych urologów u których byłem pukało się w głowę!). Unikąc i nie polecać nikomu.

W ogóle co innego mówił a co innego było zrobione. Powiedział, że usunęli (rozbili mi kamienie) a założyli tylko sondę. Nie polecam

Nie polecam

Beznadziejny,sadysta.Przez ponad rok leczył mnie na prostatę robiąc nawet kilka razy USG,a nie widział że ja mam guza w pęcherzu.Nie polecam go nikomu.

beznadziejny, tyle co moje dziecko przez niego cierpialo nie polecam nikomu.

beznadziejny, tyle co moje dziecko przez niego cierpialo nie polecam nikomu.