dzis bylam u doktora (zaufalam opiniom) i musze powiedziec, ze takiego lekarza jeszcze nie spotkalam. warto bylo czekac pare m-cy na ta wizyte. ktos napisal, same pochwaly i zamiast 5 dal 1 pkt stad zanizona srednia. alina

ktos napisal, same pochwaly i zamiast 5 dal 1 pkt stad zanizona srednia.
alina

Byłam u dr Pastuszaka kilka lat temu (cena za wizytę prawdopodobnie wynosiła 50zł) - byłam bardzo zadowolona. Niestety, ponownie muszę się udać (niestety dlatego, że zaniedbałam chorobę) lecz w szpitalu rejestrują dopiero od 2013 r... TRAGEDIA! Czy dr Pastuszak przyjmuje prywatnie? Bardzo proszę o informację.

Polecam, doskonały fachowiec. Mimo długiego oczekiwania na badanie, przyspieszył termin- wziął pod uwagę zły stan zdrowia mojej mamy.

Genialny lekarz, kompetentny, wszystko wytlumaczyl , uprzejmy!!!Polecam jak najbardziej !!!!!! Tak sie balam gastroskopii ze sie migalam od niej ponad 3 lata ... niepotrzebnie ... Pan Doktor gastroskopię przeprowadził bardzo profesjonalnie.

a jak się do niego dostać prywatnie, dzwoniłam do przychodni i szkoda mówić ..... zero informacji ...

Pierwszy raz spotkałam lekarza, który trakuje pacjenta jak rozumną istotę, porzebującą wsparcia.

Bardzo profesjonalny lekarz, rzadko się zdarza ktoś z takim powołaniem. Polecaam!!!

Polecam kazdemu , najlepszy lekarz jakiego znam.

Polecam kazdemu , najlepszy lekarz jakiego znam.

Bardzo dobry lekarz, uprzejmy, kompetentny, kolonoskopię wykonał super. Poswięca pacjentowi odpowiednią ilość czasu, tłumacząc cały czas przebieg badania.Polecam wszystkim !!!

Wspanialy lekarz i cudowny ciepły człowiek który tłumaczy pacjentowi wszysko co dotyczy danej choroby i jest to jeden z najlepszych fachowców w tej dziedzinie.Szkoda tylko,że jest tak zapracowany i nie przyjmuje prywatnie.

Wciąż poszukujesz "Gastroenterolog Elbląg"?

ul. Robotnicza 79 gab 119
82-300 Elbląg