Z pewnością najlepszy doktor z jakim miałam do czynienia w całym swoim życiu. Jest bardzo miły, ma powołanie i pasję jako doktor.. Przewspaniały lekarz- cierpliwy, doświadczony, kulturalny. Przecudowny człowiek. Wszystko bardzo dobrze tłumaczy, bardzo pomocny, poświęca swój czas. Dba o pacjenta, jakby to był ktoś z jego rodziny. Polecam go gorąco.

witam chodze do doktora pikula od 6lat nigdy przez ten czas nie byłam u innego ginekologa poniewasz marek pikul jak dlamnie jest najlepszym ginekologiem ponieważ jego podejscie do pacjetki jest nie zwykle bardzo dobre bardzo delikatnie bada wszysko wytłumaczyi do zaistniałej sytuacji poswieca tyle czasu ile trzeba dlamnie ten lekarz osobiscie jest z powołania na koncu miły cierpliwy POLECAM BARDZO JEST NIE ZASTOPIONY

JEST KOMPETETENTNY, SYMPATYCZNY, A CO NAJWAZNIEJSZE RZECZOWY, DOBRZE TLUMACZY CO I JAK...NAPRAWDE POLECAM!!!

Świetny lekarz godny polecenia. Przyjmuje państwowo w Lubartowskim szpitalu. Poświęca max swojego czasu dla każdej pacjentki. Na wizytę czeka się ok miesiąca ale warto naprawdę świetny specjalista.

Wciąż poszukujesz "Ginekolog położnik Lubartów"?

Radosław Mazurek

szpital izba przyjec