Filtruj terminy

Radosław Mazurek

szpital izba przyjec
lubartow
Lubartów

Pan doktor jest bardzo uprzejmy i konkretny. Wykonuje delikatnie badania. Nie ważne czy chodzisz do doktora na NFZ ( tak jak ja) czy prywatnie ( moja znajoma) zawsze jest tak samo uprzejmy i dokladny

lekarz Jacek Banaś

Ginekolog położnik, Ginekolog

WOMP
NAŁĘCZOWSKA 27
20-701 Lubartów

Chodzę do tego lekarza około 8 lat. W tym czasie miałam robiony zabieg zamrażania nadżerki . Dzięki fachowemu podejściu nadżerka się nie odnowiła, a ja jestem w mojej 1 ciąży. Nadal tylko i wyłącznie chodzę do dr. Banasia i polecam!
Opinia dodana przez: Magda

dr Marek Pikul

szpital w lubartowie
ul.cicha
21-100 Lubartów

Z pewnością najlepszy doktor z jakim miałam do czynienia w całym swoim życiu. Jest bardzo miły, ma powołanie i pasję jako doktor.. Przewspaniały lekarz- cierpliwy, doświadczony, kulturalny. Przecudowny człowiek. Wszystko bardzo dobrze tłumaczy, bardzo pomocny, poświęca swój czas. Dba o pacjenta, jakby to był ktoś z jego rodziny. Polecam go gorąco.
Opinia dodana przez: Anna

lekarz Małgorzata Opidowicz

Szpital Specjalistyczny
Słowackiego 7
21-100 Lubartów

Bardzo nie polecam Pani ginekolog Małgorzaty Opidowicz. Wizyta była żenująca, Pani bardzo nieuprzejma, wszystko ją irytowało, począwszy od faktu, że nie przygotowałam daty rozpoczęcia ostatniej miesiączki (była to moja 3 wizyta ginekologiczna w życiu, po prostu o tym zapomniałam) mimo że sprawdzenie w telefonie zajęło mi minutę (co nie obyło się bez uszczypliwych komentarzy), zakończywszy na fakcie, że z powodu sytuacji epidemiologicznej pobieram recepty na antykoncepcję u lekarza przez internet, ...
Opinia dodana przez: Natalia

ul.cicha

lekarz Andrzej Olszewski

ulica Różana 12

lekarz Anna Rykowska-Pierzchała

Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej "Centrum Medyczne Curate"
Mickiewicza 3-5
21-100 Lubartów

Ginekolodzy położnicy w mieście Lubartów