3,9
3,7

Chodzę do tego lekarza około 8 lat. W tym czasie miałam robiony zabieg zamrażania nadżerki . Dzięki fachowemu podejściu nadżerka się nie odnowiła, a ja jestem w mojej 1 ciąży. Nadal tylko i wyłącznie chodzę do dr. Banasia i polecam!

Super lekarz, super człowiek. Leczę się u niego 12 lat i nie zamiennie na innego. Odbierał moje porody, robił 2 operacje. Wiem co mówię.

Bardzo niebezpieczny lekarz, który nie zleca badań tylko na oko wypisuje receptę. Jasnowidz wszystkowiedzący, wizyta odbyła się w nieprzyjemnej atmosferze, lekarz arogancki, podnoszący głos i nie interesujący się moim problemem.Nie polecam

Lekarz arogancki, brak kultury osobistej, nie interesuje go wyjaśnienie problemu, każe tylko odpowiadać na pytania Tak lub Nie, brak delikatnosci podczas badania, pozostawił mnie z problemem samą z sobą nie wyjaśniając co dalej. Nie polecam!

Niedelikatny podczas badań. Jeśli coś poszło podczas zabiegu "nie tak" nie informuje o tym pacjentki. Jeśli poród siłami natury z nacinaniem krocza - nie pozwólcie mu zakładać szwów - lepiej zrobi to położna. Przez niego przeżyłam koszmar - uszkodzenie cewki moczowej. Nie polecam a przestrzegam.

Świetny specjalista, konkretny, nie naciąga na kolejne bezsensowne wizyty. Poleciła mi go moja przyjaciólka, dzięki doktorowi jesteśmy szczęśliwymi matkami zdrowych dzieci także z ręką na sercu polecam dr Banasia. Poza tym jest bardzo delikatny i slucha tego, co mowi pacjentka.

Zmieniłam lekarza prowadzącego ciąże w 20tc właśnie na dr Banasia i nie żałuje. Do prowadzenia ciąży-zdecydowanie godny polecenia, w innych sytuacjach-nie wiem.

Jestem bardzo zadowolona z tego lekarza, który prowadził 2 moje ciąże. Kiedy tylko nastąpiły jakieś problemy jego reakja była natychmiastowa. jest doktorem bardzo delikatnym w badaniu, kompetentnym, gotowym na odpowiedzenie na kazde pytanie. Polecam!

dzieki niemu mam dwoje zdrowych dzieci.a mialam problemy.polecam rozmawia z pacjetko.

Witam. Pan doktor jest rewelacyjnym lekarzem i powiem szczerze, że zawdzięczam mu fakt, iż nadal posiadam obydwa jajniki. Jest godny zaufania i co naprawdę ważne niezwykle delikatny przy badaniach. Polecam!!!