3,9

Chodzę do tego lekarza około 8 lat. W tym czasie miałam robiony zabieg zamrażania nadżerki . Dzięki fachowemu podejściu nadżerka się nie odnowiła, a ja jestem w mojej 1 ciąży. Nadal tylko i wyłącznie chodzę do dr. Banasia i polecam!

Super lekarz, super człowiek. Leczę się u niego 12 lat i nie zamiennie na innego. Odbierał moje porody, robił 2 operacje. Wiem co mówię.

Niedelikatny podczas badań. Jeśli coś poszło podczas zabiegu "nie tak" nie informuje o tym pacjentki. Jeśli poród siłami natury z nacinaniem krocza - nie pozwólcie mu zakładać szwów - lepiej zrobi to położna. Przez niego przeżyłam koszmar - uszkodzenie cewki moczowej. Nie polecam a przestrzegam.

Świetny specjalista, konkretny, nie naciąga na kolejne bezsensowne wizyty. Poleciła mi go moja przyjaciólka, dzięki doktorowi jesteśmy szczęśliwymi matkami zdrowych dzieci także z ręką na sercu polecam dr Banasia. Poza tym jest bardzo delikatny i slucha tego, co mowi pacjentka.

Zmieniłam lekarza prowadzącego ciąże w 20tc właśnie na dr Banasia i nie żałuje. Do prowadzenia ciąży-zdecydowanie godny polecenia, w innych sytuacjach-nie wiem.

Witam. Pan doktor jest rewelacyjnym lekarzem i powiem szczerze, że zawdzięczam mu fakt, iż nadal posiadam obydwa jajniki. Jest godny zaufania i co naprawdę ważne niezwykle delikatny przy badaniach. Polecam!!!

dzieki niemu mam dwoje zdrowych dzieci.a mialam problemy.polecam rozmawia z pacjetko.

Jestem bardzo zadowolona z tego lekarza, który prowadził 2 moje ciąże. Kiedy tylko nastąpiły jakieś problemy jego reakja była natychmiastowa. jest doktorem bardzo delikatnym w badaniu, kompetentnym, gotowym na odpowiedzenie na kazde pytanie. Polecam!

jest bardzo ok chodziłam do niego całą ciążę i choć była zagrożona to urodziłam w 38 tygodniu a jak leżałam w szpitalu to zaglądał do mnie codziennie

Dziś byłam pierwszy raz u dr Jacka Banasia.Widział że jestem zestresowana i nie przejął się tym zanadto.Na codzień pewnie ma dużo zestresowanych podobnie jak ja pacjentek.Powiedział tylko tyle:"spokojnie proszę się przygotować".Był miły,uprzejmy.Wytłumaczył mi podczas badania co mam robić.Przed wizytą bardzo się denerwowałam ale po wizycie już odetchnęłam z ulgą.