Radosław Mazurek

Pan doktor jest bardzo uprzejmy i konkretny. Wykonuje delikatnie badania. Nie ważne czy chodzisz do doktora na NFZ ( tak jak ja) czy prywatnie ( moja znajoma) zawsze jest tak samo uprzejmy i dokladny

Nie polecam doktora Mazurka. Moja 70letnia babcia miała u niego robiony zabieg w szpitalu, lekarz nawet nie spytał jakie leki bierze, nie powiedział, że powinna odstawić lek na rozrzedzenie krwi, który przyjmuję już dług czas. Pomimo dużego krwawienia, od razu po zabiegu kazał jej jechać do domu. W nocy pojechała na izbę przyjęć, ponieważ krwawienie było bardzo duże i mogło dojść do wykrwawienia. Okazało się, że zabieg nie był wykonany do końca poprawnie, a babcia po zabiegu powinna zostać w szpitalu. Odradzam każdemu tego lekarza.

Z czystym sumieniem polecam. Kompetentny lekarz i bardzo dobry człowiek. Prowadził moja ciążę -brak jakichkolwiek zastrzeżeń

A ja nie chwalę sobie tego lekarza, owszem moją pierwszą ciążę prowadził nie najgorzej - odpowiadał na wszystkie nurtujące pytania, zalecał niezbędne badania, itd, jednak kiedy przestałam chodzić do niego prywatnie i zaczęłam umawiać się na wizyty w szpitalu pan dr zupełnie się zmienił - już nie był tak zainteresowany ciążą jak wcześniej - wiadomo pieniądze robią swoje. Do tego po porodzie gdy poszłam na wizytę kontrolną pan dr całkowicie mnie olał, badanie trwało niecałą minutę, a na moje pytania dlaczego boli mnie krocze (miałam nacinane przy porodzie) i brzuch stwierdził, że tak ma być, bo jeszcze wszystko się goi. Poszłam do innego lekarza, a tam okazało się, że miałam zapalenie pochwy, zapalenie blizny po nacięciu i nadżerkę, którą trzeba było usunąć. Dlatego pomimo tego, że dr faktycznie jest uprzejmy i bardzo miły, dostaje ode mnie negatywa. Przykre :/

Gorąco polecam dr Mazurka, spełnia wszelkie oczekiwania.Jest uprzejmy, poświęca tyle czasu ile wymaga konieczność, jest cierpliwy.Z powagą podchodzi do choroby i uśmiech na twarzy zawsze u niego gości. Miałam również doczynienia z innymi lekarzami i żadnego nie mogę do niego porównać. Według mnie jest po prostu najlepszy.

Świetny lekarz. Z uśmiechem wita pacjentkę, przez co od razu rozładowuje atmosferę. Cierpliwie odpowiadał na moje wszystkie pytania (a było ich naprawdę dużo - to pierwsza ciąża), wszystko dokładnie wytłumaczył, a przy badaniu była bardzo delikatny. Zdecydowanie polecam wszystkim młodym kobietom planującym ciążę i nie tylko :) pozdrawiam

dr Mazurek jest bardzo kompetentny jako lekarz, jako człowiek niezwykle sympatyczny, miły, bardzo dokładnie tłumaczy, cierpliwie odpowiada na zadawane pytania, szczerze polecam

Ten lekarz zawsze Cię wysłucha. Jest moim ginekologiem siódmy rok. Nie mam zamiaru tego zmieniać :) Będąc w ciąży zastanawiałam się czasem, czy Dr o niczym nie zapomniał, ale nie. Jest OK :) Pzdr.

Jestem strasznie zadowolona z tego lekarza. Jestem w 4 miesiacu ciazy, zaczelam chodzic do innego lekarza w naszym szpitalu ale mi nie odpowiadał i zmienilam na dr Mazurka, super lekarz. Zdecydowanie polecam, to taki lekarz z powołania, umie słuchac, wzbudza zaufanie, jest kompetenty. Tylko ten lekarz w Lubartowie, zaden inny!

Bardzo polecam doktora Mazurka. Jak na razie jedyny godny zaufania lekarz do którego trafiłam. Miły, sympatyczny, kompetentny. Na pewno nie zmienię ginekologa, bo lepiej trafić się nie da.