Radosław Mazurek

A ja nie chwalę sobie tego lekarza, owszem moją pierwszą ciążę prowadził nie najgorzej - odpowiadał na wszystkie nurtujące pytania, zalecał niezbędne badania, itd, jednak kiedy przestałam chodzić do niego prywatnie i zaczęłam umawiać się na wizyty w szpitalu pan dr zupełnie się zmienił - już nie był tak zainteresowany ciążą jak wcześniej - wiadomo pieniądze robią swoje. Do tego po porodzie gdy poszłam na wizytę kontrolną pan dr całkowicie mnie olał, badanie trwało niecałą minutę, a na moje pytania dlaczego boli mnie krocze (miałam nacinane przy porodzie) i brzuch stwierdził, że tak ma być, bo jeszcze wszystko się goi. Poszłam do innego lekarza, a tam okazało się, że miałam zapalenie pochwy, zapalenie blizny po nacięciu i nadżerkę, którą trzeba było usunąć. Dlatego pomimo tego, że dr faktycznie jest uprzejmy i bardzo miły, dostaje ode mnie negatywa. Przykre :/

Świetny lekarz. Z uśmiechem wita pacjentkę, przez co od razu rozładowuje atmosferę. Cierpliwie odpowiadał na moje wszystkie pytania (a było ich naprawdę dużo - to pierwsza ciąża), wszystko dokładnie wytłumaczył, a przy badaniu była bardzo delikatny. Zdecydowanie polecam wszystkim młodym kobietom planującym ciążę i nie tylko :) pozdrawiam

bardzo przyjemny mily i zarazem delikatny zdejmował mi szwy po cesarce

bardzo przyjemny mily i zarazem delikatny zdejmował mi szwy po cesarce

zdecydowanie polecam dr Mazurka, jak dla mnie najlepszy w lubartowie

zdecydowanie polecam dr Mazurka, jak dla mnie najlepszy w lubartowie

Bardzo polecam doktora Mazurka. Jak na razie jedyny godny zaufania lekarz do którego trafiłam. Miły, sympatyczny, kompetentny. Na pewno nie zmienię ginekologa, bo lepiej trafić się nie da.

Jest świetny! Ma bardzo dużą wiedze medyczną a przy tym jest uprzejmy i bardzo sympatyczny, polecam!

Ten lekarz zawsze Cię wysłucha. Jest moim ginekologiem siódmy rok. Nie mam zamiaru tego zmieniać :) Będąc w ciąży zastanawiałam się czasem, czy Dr o niczym nie zapomniał, ale nie. Jest OK :) Pzdr.

Polecam doktora Mazurka, swietny lekarz, najlepszy wsrod lekarz w Lubartowie. Umie sluchac, fachowo podchodzi do kazdej pacjentki, jest kompetentny i wzbudza zaufanie.

dr. Mazurek prowadzi moją drugą ciąże, wizyta zawsze przebiega w sympatycznej atmosferze. Lekarz wysłucha, doradzi, pożartuje. Polecam wszystkim kobietkom :)

Jestem w 14 tyg. ciąży..poleciła mi go moja siostra i nie żałuję! Z uśmiechem na twarzy wita pacjentkę, dlatego nie jest krępujący..wręcz przeciwnie, wzbudza zaufanie. Jeśli czegoś nie rozumiesz, spokojnie wytłumaczy. Polecam!

Jestem w 14 tyg. ciąży..poleciła mi go moja siostra i nie żałuję!