lekarz Marek Piliszczuk

Ginekolog

Lekarz z powołania, kto trafi do pana Marka może czuć się bezbieczny o życie swoje i swojego dzidziusia

jestem z trzecim dzieckiem w ciązy i naprawdę polecam marka jako ginekologa. jest kompetentny i bardzo fachowy.dba o pacjęntkę i troszczy się o jej dziecko.nie wyobrażam sobie innego lekarza . wszystkie moje ciąże były bardzo dobrze przeprowadzone a skierowania na badania miałam zawsze na czas i bez proszenia się. nigdy nie czekałam na wizyty bo każda jest wcześniej umawiana przez pielęgniarkę na konkretną godzinę. polecam tego lekarza naprawdę z czystym sumieniem.

chodze od kilku lat do doktora Piliszczuka. teraz prowadzi moja pierwsza ciaze. wzbudza moje zaufanie, odpowiada na kazde pytanie. przy kazdym usg jest moj maz, ktg mam robione w osobnym pomieszczeniu, gdzie siedzimy sobie z mezem i sluchamy naszego malenstwa. niesamowite wrazenia, swietnie wyposazony gabinet, do tego bardzo mila pani pielegniarka. zdecydowanie polecam.

ja jak narazie chodzę do pana doktora państwowo ale wszystko jak narazie jest tak jak powinno być :kompetentny,miły i ma dobrą pamięć-chba powoli obala sie ten mit państwowo czyli byle jak -jeżeli ktoś jest naprawdę lekarzem z powołania to dobrze wykonuje swoją pracę!!!!a wiadomo są gorzsze i lepsze dni przecież to też człowiek!

Mam przyjemność już ponad 10 lat chodzić na wizyty i to do ośrodka publicznej opieki zdrowotnej i ten lekarz pan Marek Piliszczuk nic się nie zmienił .Kompetentny jest można nazwać fachowcem w swojej dziedzinie mogę go z ręka na sercu polecić .O innych ginekologach mam swoje zdanie ....

Wspaniały lekarz! Prowadzi moją drugą ciążę. Jest spokojny, miły, sympatyczny i zawsze pomocny. Ktoś w komentarzach napisał o nim negatywnie... Jestem w szoku i sądzę że to jakaś pomyłka jest jeszcze jeden ginekolog o Tym samym nazwisku. Pan Marek jest naprawde super. Polecam.

witam moim zdaniem jest bardzo dobrym lekarzem obecnie jestem w ciązy,ktorą mi prowadzi jestem zadowolona poswieca dużo czasu pyta czy mam pytania ,moge dzwonic o kazdej porze dnia czy nocy jak mam jakies problemy .Polecam

Co tu dużo pisać... NAJLEPSZY GINEKOLOG W SŁUPSKU !!!

Co tu dużo pisać... NAJLEPSZY GINEKOLOG W SŁUPSKU !!!

Prowadził moje 2 ciąże. Podczas wizyt czułam się komfortowo. Fachowe podejście do pacjentki. Poświęca dużo czasu, odpowiada na każde pytanie. Moim zdaniem to wspaniały lekarz. Gorąco polecam

Pan Piliszczuk jest bardzo niemiły, nie udziela konkretnych odpowiedzi na zadawane pytania, bądź często po prostu mówi, że czegoś nie wie. Jest bardzo arogancki, po każdej wizycie u niego a było ich na szczęście tylko dwie wychodziłam z płaczem. Za pierwszym razem kiedy byłam w ciąży sugerował wręcz, żebym ją usunęła, bo jego zdaniem dziecko na pewno ma wadę genetyczną, co po czasie okazało się totalną bzdurą. Unikajcie tego człowieka jak ognia! Tego lekarza nie poleciłabym swojemu wrogowi.

Wciąż poszukujesz "Ginekolog Słupsk"?

Rafał Iwaszko

ul. Filmowa 3B