Ginekolog Słupsk

Sołdka 1 lok. 29
76-200 Słupsk

Lekarz warty polecenia. Jestem pacjentką już przeszło 15 lat . Zawsze profesjonalne podejście i dobry kontakt .

Opinia dodana przez: Małgorzata Wroniszewska

ul. Filmowa 3B
76-200 Słupsk

Bardzo dobry, kompetentny lekarz. Skromny, uprzejmy, cierpliwy i wyrozumialy czlowiek. Prowadzil moja ciaze, w razie potrzeby kontakt pomiedzy wizytami nie byl problemem. Szczerze polecam i dziekuje Panu Rafalowi. Opieka na wysokim poziomie.

Opinia dodana przez: EM

Norwida 45
76-200 Słupsk

Lekarz z powołania, kto trafi do pana Marka może czuć się bezbieczny o życie swoje i swojego dzidziusia

Opinia dodana przez: Beata

Salus

76-200 Słupsk

Pan Dr Cieminski to najlepszy fachowiec w swojej dziedzinie w Słupsku. Zajął się moja córka i operowal, a w całej Polsce odmawiali. Na oddziale zajął się córka rewelacyjnie, a jak wychodziła do domu to kazał dzwonić jakby coś się działo bez względu na porę dnia czy nocy. Polecam z całego serca i z czystym sumieniem. Oczywiście sama również do Niego chodzę.

Opinia dodana przez: Kinia

Gabinet Ginekologiczny
Hubalczków 5
76-200 Słupsk

Pan doktor prowadził mi 3 ciążę.zawsze miałam komplet badań usg ,porady na co zwrócić szczególna uwagę w czasie ciąży .doktor jest taktowny i kompetentny.potrafi przeprowadzić badanie z wyczuciem,bez skrępowania dla pacjentki.zawsze dostępny pod telefonem(nie tylko w nagłych wypadkach)służy pomocą.Poświęcil mi tyle czasu ile wymagalam w bardzo pozytywnej atmosferze.Lekarz jest tylko człowiekiem i tez moze miec zły dzien,ale chyba nie ma lekarza który miałby same pozytywne opinie.Nawet gdy był na urlopie ,otrzymywałam informacje za pomocą sms.Polecam!

Niepubliczny Specjalistyczny Zakład Opieki Zdrowotnej s.c.
Sołdka 2
76-200 Słupsk

Czas nie ma dla niego znaczenia - poświęca pacjentce tyle uwagi, ile trzeba. Ciągle się szkoli i to widać po poradach, jakich udziela - usuwa nadżerki praktycznie "od ręki", wykonuje usg i badanie piersi. Gabinet nowocześnie wyposażony, cała przychodnia też. W ciąży na wizyty szłam z kartką zapisaną pytaniami i wątpliwościami - nie było problemu, wszystko tłumaczył. Zlecił jedno proste badanie krwi, które ujawniło problemy z zajściem w ciążę - wystarczyły leki i urodziłam piękną córkę. Polecam z czystym sumieniem. Jedyny minus - w Słupsku bywa co 3 tygodnie. Pacjentki, które muszą być częściej monitorowane, mogą mieć problem.

ul. Kopernika 37b
76-200 Słupsk

Chodzę do pana dr od lat, jest znakomitym specjalistą pod każdym względem, gorąco polecam.
Przy okazji serdecznie pozdrawiam pana doktora.

Przy okazji serdecznie pozdrawiam pana doktora.

Opinia dodana przez: Alicja

Żółkiewskiego 71
76-200 Słupsk

Pan doktor prowadził dwie moje ciąże, super lekarz ze wspaniałym podejściem do pacjentki godny polecenia. Nie znam lepszego lekarza.

Opinia dodana przez: Magdalena

Norwida 1

Był dobrym lekarzem! W maju 15.2012 zmarł w gabinecie podczas wizyty :(

Był dobrym lekarzem! W maju 15.2012 zmarł w gabinecie podczas wizyty :(

ul. Kotarbińskiego 12/2
76-200 Słupsk

Szybkie terminy wizyt. Lekarz godny polecenia. Tłumaczy wszystko i ma świetne podejście do pacjentki.

Opinia dodana przez: :)