Na początku sądziłem, że jest to fachowiec - operował mojego ojca, był u niego prywatnie - niby ok. Później jednak okazało się, iż inni lekarze stwierdzili, że "Pan doktor" się nie postarał, a nawet możliwe że niepotrzebnie zrobił stomię z czym ojciec nie może się pogodzić. Na drugiej prywatnej wizycie stwierdził, że ojca nie może obejrzeć ( na pierwszej mógł) i musi on przyjechać do niego w CO w Bydgoszczy i za minutę rozmowy wziął 120zł - przegięcie. W centrum też ojca tylko obejrzał pobieżnie i nic nie zrobił a ...

nic nie zrobił a okazało się, iż ojciec dostał nietypowej przepukliny. Nie polecam.

Bardzo kompetentny a przy tym uprzejmy i cierpliwy. Godny polecenia. Wizyta była przewidziana na godzinę 10.15 i tak zostałam przyjęta.

Lekarz kompetentny, zawsze z historią choroby w laptopie, przyjmuje również w Toruniu w przychodni "Nasz Lekarz"przy ul. Szerokiej (chirurg gastrolog). Z wizyt w c.o.w Bydgoszczy byłam również zadowolona.Zlecił rezonans, aby wykluczyć przerzuty nowotworowe, a na drogie badania nie zawsze chcą w Bydgoszczy kierować. Szczerze polecam.

Bardzo dobry fachowiec. Wytłumaczy, doradzi, podpowie. Godny polecenia. Wizyta w Toruniu.

Super fachowiec,tłumaczy cierpliwie, godny polecenia

Super fachowiec,tłumaczy cierpliwie, godny polecenia

kompetentny,odpowiedzialny,dobry specjalista; bardzo polecam

kompetentny,odpowiedzialny,dobry specjalista; bardzo polecam

Wciąż poszukujesz "Chirurg onkolog Bydgoszcz"?

Centrum Medycyny Specjalistycznej IKAR
Fromborska 18