lekarz Marek Radziszewski

2,6
2,4
2,2
1,6

POLECAM Wykonał mi operację wstawienia protezy łokcia mimo olbrzymiego obrzęku (łokiec był zmiażdżony, tkanki miękkie porozrywane) Dawano małe szanse, że ręka dojdzie do pełnej sprawności po tak skomplikowanym zabiegu jest bardzo dobrze

POLECAM

Lekarz grubiański, chamski i przerażająco niekompetentny. Obraża pacjentów, nie liczy się ze słowami. NIE POLECAM NIKOMU!!!

Po jego zabiegu /endo proteza/ wybieram prosto do piekary slaskiej na kolejny zabieg ratujący mnie przed kalsctwem. Szczerze nie polecam

Lekarz nieuprzejmy, chamski. Obraził mnie i wyśmiał. Jego ironiczny ton to wszystko na co go stać bo nie potrafi pomóc pacjentowi w chorobie. Nie polecam

Jak dla mnie nie miły,zarozumialy.Nawet nie są szansy na wytłumaczenie całej choroby. Traktuje pacjentów jak klientów sklepu.szkoda