Bardzo dobry lekarz - fachowiec - chirurg ! Już drugi rok byłem na zabiegu i potwierdzam,że nie przypadkiem powyższe kryteria oceniam na 5 gwiazdek ! BM

Z czystym sumieniem polecam fachowa pomoc,bardzo miła obsługa,profesjonalne podejście,nie spotkałam jeszcze tak wspaniałego lekarza.

Pan doktor Rosa jest jednym z nielicznych chirurgów , którzy posiadają ludzkie podejście do pacjenta . Wizyta u niego w gabinecie USG przebiega bardzo miło i spokojnie , ma niesamowity wpływ na pacjenta i potrafi go wyspokoić . Jedną z ciekawych cech pana doktora jest jego nie tylko ogromna wiedza i profesjonalizm ale i niesamowita intuicja lekarska co rzadko dziś się zdaża . Bardzo wnikliwie i całościowo podchodzi do problemu z jakim zjawił się pacjent . Swoje wnioski i zastosowane leczenie w bardzo przystępny sposób przedstawia pacjentowi . Robiąc USG naprawdę wie czego szukać i gdzie i doskonale zna możliwości aparatury jaką się posługuje . Duża część rodziny chodzi na konsultacje i leczenie do dr Rosy łącznie ze mną , diagnozy zawsze były trafne a zastosowane leczenie powodowało szybki powrót do zdrowia . Dla mnie jest pasjonatem swojej dziedziny i chirurgiem z powołaniem do tego zawodu .

Lekarz przez duże "L"- mam 58 lat i w życiu drugiego takiego nie spotkałam. Polecam każdemu, właśnie teraz przesłałam na Niego namiary do Oświęcimia.

Lekarz przez duże "L"- mam 58 lat i w życiu drugiego takiego nie
spotkałam. Polecam każdemu, właśnie teraz przesłałam na Niego
namiary do Oświęcimia.

bardzo dobry lekarz,a przy tym dobry ciepły człowiek, polecam każdemu, kto lubi czuć się zrozumiany, zaopiekowany a przy tym fachowo poinformowany o swojej chorobie czy dolegliwości.

Miły,pomocny,życzliwy.Mimo krępujących czasem badań dr Marek Rosa ma bardzo profesjonalne podejście do pacjenta.Badanie przeprowadza w sposób dyskretny i delikatny.Potrafi udzielić konkretnych odpowiedzi na nurtujce pacjenta pytania .Osobiście jestm wdzięczna za pomoc w leczeniu i polecam

Jak najbardziej potwierdzam opinię powyżej. Pan Doktor jest świetnym specjalistą, leczy się u niego cała moja rodzina od wielu lat i nie raz okazało się, że zauważa w badaniach rzeczy które inni przeoczają lub wcale nie widza a tym samym wiele razy uratował nam zdrowie! Zawsze konsultacja u tego lekarza jest dla mnie najważniejsza.

Pan Doktor bardzo mile zaskoczył mnie swoim spokojnym, profesjonalnym podejściem do mojego problemu. Potrafi uspokoić i w prosty sposób wyjaśnić schorzenie i planowany przebieg leczenia. Nigdzie się nie spieszy, z uwagą zadaje konkretne pytania. Jest bardzo kulturalny i zdecydowanie wzbudza zaufanie. Serdecznie polecam! M.

ŚWIETNY LEKARZ!POLECAM!BARDZO DOBRE PODEJSCIE DO PACJENTA!wszytsko wytlumaczy , wizyta trwa tak dlugo jak tego potrzebuje do wyjasnienia wszytstkich zapytan pacjent!GOROCA POLECAM!

Bardzo serdecznie polecam Pana Doktora. Jest bardzo miłym, spokojnym człowiekiem, z uwagą słucha pacjenta, bardzo dokładnie wykonuje badanie - w moim przypadku USG jamy brzusznej.Potrafi właście zdiagnozować i przepisać odpowiednie leczenie.

Wciąż poszukujesz "Chirurg ogólny Kraków"?

lek. med.
Andrzej Bałasz