lekarz Marek Saferna

2,5
2,5

Dziwią mnie złe opinie. Jeden z niewielu życzliwych lekarzy jakich spotkałam w swoim życiu. Walczę z otyłością, wielokrotnie spotykałam się z lekceważącym podejściem lekarzy, jednak doktor Saferna był zawsze życzliwy i pomocny. Nigdy nie traktował z góry, probuje mi pomóc. Co do leczenia, to leki dobiera zawsze trafnie. Jest jednym z dwóch lekarzy, którym ufam. Jesli nie mam możliwości umówić wizyty z nim, to sobie odpuszczam.

Przykro czyta się doświadczenia innych natomiast chciałabym dodać coś od sb.Mialam styczność z dr.i powiem krótko.On jest 1 nas wiele.Jeśli ktoś grzecznie podchodzi do człowieka nie mówiąc już do lekarza,to pan dr.jest przychylny i pomocny.Natomiast jeśli ktoś zachowuje się na wstępie wręcz odwrotnie-czy powinien oczekiwać czegoś innego.Wszyscy jesteśmy ludzmi i szanujmy się nawzajem.

Arogancki, niecierpliwy, pozbawiony szacunku dla drugiego człowieka i empatii. Taka osoba nie powinna być lekarzem.

Mój stary 83 letni ciężko schorowany ojciec został wyrzucony z gabinetu i oskarżony o próbę wyłudzenia bezpłatnego leku Asamax 500 który wg. gastrologa musi stosować do końca życia, ojciec choruje na Leśniewskiego. Od tego lekarza dowiedział się że jak ma wyciętą część jelit to został wyleczony. To jakaś nowość bo nie słyszałam o możliwości wyleczenia tej choroby. Nie pozwolę na traktowanie statego, chorego człowieka jak śmiecia sprawa znajdzie swój dalszy bieg.