lekarz Marek Stysiński

Bardzo profesjonalne podejście do pacjentki.

Bardzo profesjonalne podejście do pacjentki.

Ja byłam u p.Stysińskiego tuż po poronieniu nie był dla mnie miły.Sprawił mi przykrość tym że powiedział mi o poronieniu tak jak by nic się nie stało...nie poleciłabym tego lekarza żadnej znajomej.Takie jest moje zdanie o tej wizycie.

BARDZO DOBRY LEKARZ WZBUDZIŁ MOJE ZAUFANIE PODCZAS MOJEJ PIERWSZEJ WIZYTY PROWADZIŁ MOJĄ CIĄŻE BLIŻNIACZĄ CHODŻ BYŁA ZAGROŻONA POTRAFIŁ USPOKOIĆ I DOBRZE WSZYSTKO WYTŁUMACZYĆ.POLECIŁABYM TEGO LEKARZA PRZYJACIÓŁCE.A MI POLECIŁA GO MOJA MAMA.

LALUŚ .LICZY SIĘ KASA BYŁAM NA BEZPŁATNEJ CYTOLOGI NA ZAPROSZENIE Z FUNDUSZU,PROSIŁAM ABY MNIE OD RAZU ZBADAŁ.ODMÓWIŁ MINĘŁO 2LATA I DO TEJ PORY NIE BYŁAM BO SIĘ ZRAZIŁAM.