lekarz Marek Stysiński

Bardzo dobry, kompetentny lekarz. Prowadził moją ciążę. Urodziłam zdrowego chłopca. Przy każdej wizycie byłam rzetelnie badana i informowana co dzieje się w moim brzuchu. Pan Stysiński miał czas aby odpowiadać na moje pytania. Przy pojawieniu się problemów reagował natychmiastowo. Teraz drugą ciąże prowadzi inny lekarz z uwagi na zmianę przez nas miejsca zamieszkania i mam porównanie. Teraz na nowego mogłabym tylko narzekać. Pan Stysiński tak dokładnie robi badania, że mój nowy lekarz powiedział, że zaglądać nawet nie musi tak ma wszystko w opisie badania dokładnie zobrazowane. Zdecydowanie polecam Pana Stysińskiego.

Ja byłam u p.Stysińskiego tuż po poronieniu nie był dla mnie miły.Sprawił mi przykrość tym że powiedział mi o poronieniu tak jak by nic się nie stało...nie poleciłabym tego lekarza żadnej znajomej.Takie jest moje zdanie o tej wizycie.

Bywałam u doktora i prywatnie i na NFZ- takich lekarzy jak dr.Stysiński szuakć ze świeczką można.Uprzejmny,dokładny..wymarzony ginekolog.Prowadził moją ciąże.Jestem z niego zadowolona.I prywatnie koszt wizyty zdecydowanie nie wygórowany-50zł w tym usg za darmo.POLECAM!!!

Bardzo profesjonalne podejście do pacjentki.

Bardzo profesjonalne podejście do pacjentki.

BARDZO DOBRY LEKARZ WZBUDZIŁ MOJE ZAUFANIE PODCZAS MOJEJ PIERWSZEJ WIZYTY PROWADZIŁ MOJĄ CIĄŻE BLIŻNIACZĄ CHODŻ BYŁA ZAGROŻONA POTRAFIŁ USPOKOIĆ I DOBRZE WSZYSTKO WYTŁUMACZYĆ.POLECIŁABYM TEGO LEKARZA PRZYJACIÓŁCE.A MI POLECIŁA GO MOJA MAMA.