lekarz Marek Wojtacha

Laryngolog

4 wizyty u doktora wojtacha i wylczyl mi bardzo dolegliwa chrypke. lekarz rodzinny ani razu nie powiedział mi , ze moge isc do laryngologa. pozdrawiam

Jest w porządku, aczkolwiek uwagi do niego są ponieważ potrafi Ciebie opier****ć za coś czego sam nie masz obowiązku wiedzieć i przy tym zasugerować, że nie jesteś widocznie dość bystry skoro nie wiesz.. A w dodatku ma tzw swoje humorki Raz jest do pacjenta strasznie wredny, a raz wręcz z Tobą po żartuję

A w dodatku ma tzw swoje humorki
Raz jest do pacjenta strasznie wredny, a raz wręcz z Tobą po żartuję

miałam operowaną przegrodę nosową, która mi się połamała po wypadku samochodowym. jeszcze przed operacją przeprowadziłam "wywiad" u kogo się zoperować, koleżanka pomogła mi umówić się na termin właśnie do tego lekarza. wszystko przebiegło bardzo dobrze.

dr wojtacha operował mi przegrode nosa w szpitalu w Cieszynie. jestem bardzo zadowolony.

Uprzejmy, sympatyczny ale niezbyt kompetentny. Ma problemy z postawieniem prawdiłowej diagnozy, leczy tylko skutki schorzeń a nie ich przyczynę. Przynajmniej w moim przypadku tak było.

Dr Wojtacha, wycinał mi polipy w nosie,a raczej wyrywał,ból był potworny,poniewaz nie było znieczulenia miejscowego,chociaz na karcie informacyjnej jest szumnie napisane"znieczulenie miejscowe",no czymś mi Pan doktor psiknąl do nosa,odczekał pare sekund i zaczął wyrywać...ból nie do zniesienia,zaczęłam mdlec...Jeżeli jest ktoś odporny na taki ból to polecam:)