Marek Woźniak

Lekarz w pelni zasługujacy na najwyzsze oceny.Zdecydowanie na tak!!! Pelen profesjonalizm i oddanie pacjentowi ( w kazdym wieku ). Efekty zabiegow rewelacyjne.Opieką medyczna pana doktora objeta jest własciwie cała nasza rodzina.Korzystalismy z zabiegow laserowych,operacji i w tzw. nagłych przypadkach wymagajacych pomocy chirurga. Polecamy kazdemu !

Lekarz w pelni zasługujacy na najwyzsze oceny.Zdecydowanie na tak!!!
Pelen profesjonalizm i oddanie pacjentowi ( w kazdym wieku ).
Polecamy kazdemu !

Bardzo dobry lekarz, bez pospiechu mozna swobodnie porozmawiac a leczenie przynosi spodziewane efekty.

Zabieg laserowy po prostu bezbłędny. Polecam.

Zabieg laserowy po prostu bezbłędny. Polecam.

Lekarz z powołania. Bardo dobry chirurg i miły czlowiek. Można mu w pełni zaufać.

Po zapoznaniu się z opiniami na temat zabiegów laserowych na forach internetowych udałem się do Wieliczki. Miałem wykonywaną serię zabiegów u Pana Doktora. Opinie w pełni się potwierdziły. Dobry fachowiec, widać znajomość tematu a efekty mówią same za siebie. Polecam.

Również dołączę się ze swoją opinią. Do Pana Doktora trafiłam z polecenia przez znajomych. Zajął się mną troskliwie i sympatycznie. Przed miesiącem przeszłam operację i jestem bardzo zadowolona z wyniku. W miłej atmosferze o wiele łatwiej przechodzi się przez stres szpitalny i operacyjny.

Doskonały specjalista, wykonałam u doktora już kilka zabiegów mogę śmiało polecić

Zdecydowanie polecam. Dobry fachowiec i dobry czlowiek.

Zdecydowanie polecam. Dobry fachowiec i dobry czlowiek.