lekarz Marek Zomkowski

Oczywiście, że jest bardzo miły zwłaszcza jeśli chodzi się do niego prywatnie. Nawet się uśmiechnie kasując za samo wypisanie recepty 50 zł. Natomiast państwowo (...)Wchodzi i wychodzi bez słowa do czekających pacjentek, z wyrazem twarzy jakby musiał pracować "za karę". Kultura wymaga żeby chociaż dzień dobry i do widzenia powiedzieć PANIE DOKTORZE. Miałam to nieszczęście, że był obecny przy narodzinach moich córek. Nie polecam nikomu.

Bardzo kompetentny, miły, "wyciąnął" mnie z wielu ginekologicznych tarapatów, a mam spore kłopoty zdrowotne.

Jest bardzo uprzejmy i zarazem bardzo dobry. Jedyny lekarz, któremu można zaufać. Polecam!

Wizyta warta swojej ceny. Jestem bardzo zadowolona. Lekarz bardzo kompetentny

Wizyta warta swojej ceny. Jestem bardzo zadowolona. Lekarz bardzo kompetentny

Wspaniały lekarz a poród pod jego okiem jest niemal przyjemny :) Przede wszystkim kompetentny lekarz. Zawsze uśmiechnięty, pacjentka podczas wizyty u niego nie czuje się pacjentem, ponieważ ma świetne ludzkie podejście.

bardzo miły lekarz :) polecam wszystkim. szkoda tylko, ze tak trudno sie do niego dostac :P

Jest to świetny specjalista i sumienny lekarz. Stawia trafne diagnozy. Bardzo polecam