lekarz Maria Czaińska

Lekarz rodzinny, Pediatra

2,9
2,7

Brak słów jak kiepskim lekarzem jest dr Czaińska. Przez jej brak kompetencji, zła diagnoze, standardowe zalecenie antybiotyku i olewackie podejście synek wylądowal w szpitalu, a tamtejsza pani dr nie mogła uwierzyć jak ktoś kto jest lekarzem w taki sposób leczył dziecko. Z silnym zapaleniem oskrzeli i towarzyszącą obturacją synek natychmiast otrzymał tlen i to na prawdę był już ostatni moment. Proszę nie ufajcie tej Pani bo jej standardy leczenia zatrzymały się jakieś 30 lat temu. To nieporozumienie że ktoś taki bezkarnie udaje że leczy dzieci!!.

Każdy może mieć zły dzień, al po Pani doktor nigdy tego nie zauważyłam. Mój synek jest alergikiem i często jesteśmy gościem w gabinecie więc nie mogę powiedzieć złego słowa. Na zadane pytanie mam bardzo wyczerpująca odpowiedź, podejście do dziecka - super. Ufam Pani doktor i nigdy nie wyszłam z gabinetu bez porady, odpowiedzi na zadane pytanie.

Ja jestem bardzooo zadowolona, Pani doktor prowadzi mojego syna i teraz jeszcze córkę, żawsze ma usmiechniętą twarz przyjaznie nastawiona. Bardzooo dokładnie przykłada się do badnia i ja zawsze wychodzę z kompletem wiedzy. To że pyta co się dzieję z dzieckiem to chyba dobrze bo niby na jakiej podstawie ma postawić diagnoze ?? Wiadomo nie każdemu się dogodzi ale nie trzeba zaraz komuś negatywa wystawiać a jak się nie było zadowolonym to drugi raz trzeba się wybrać do kogoś innego

Najbardziej kompetentny lekarz wśród goślińskich pediatrów, zawsze uprzejma i uśmiechnięta, moja córeczka uwielbia wizyty u Pani Doktor, bardzo dokładnie tłumaczy chorobę i szczegółowo zapisuje sposób leczenia. Mojego drugiego malucha też zapiszę do dr Czaińskiej, jest bardzo kontaktowym lekarzem, o wszystko można zapytać, odpowiada bez wahania. Nie rozumiem skąd tyle jadu wśród niektórych Jej pacjentów:(.

Pierwsza podstawowa sprawa - do lekarza trzeba mieć zaufanie a ten lekarz niestety nie wzbudza mojego zaufania (i nie tylko mojego). Ktoś pisał wyżej że Pani doktor jest nieuprzejma - hmmm tego Jej akurat nie można zarzucić. Zgadzam się z innymi opiniami że to rodzić jest wypytywany o chorobę (nie mówię tu o wywiadzie z rodzicem w celu zebrania informacji o dolegliwościach dziecka bo to normalne). Przed wizytami u lekarzy staram się sama coś dowiedzieć na temat co może dolegać mojemu dziecku, jakie objawy i leczenie żeby później nie stać jak kołek i przytakiwać Pani doktor tylko żeby omówić chorobę itp. - a tu nic co powiem to Pani doktor jest na TAK, zaproponuję lekarstwa (bo np. słyszalam że to pomaga i jest OK). Wszystko super tylko wychodzi na to że ja wiem lepiej niż Pani doktor. SKąd takie moje podejście do lekarzy - pewien okulista na NFZ przepisał mojemu dziecku krople do oczu które mogą być stosowane (wg. ulotki - a więc przebadane)od 12 lat (moje dziecko - 14 m-cy). Jak pani w aptece mi powiedziała, że to niemożliwe żeby te krople polecić 14 miesięcznemu dziecku - po telefonie do okulisty wystawiającego receptę usłyszałam: Jak pani nie chce to niech pani nie podaje!!!! SPECJALIŚCIza kilo szynki!!
Wnioski:
Oddajemy w ręce lekarzy nasz największy SKARB (nasze dziecko) i wymagamy jak najwięcej oby nie za dużo:) Ta Pani nie jest godna polecenia - jest mało profesjonalna. Nadrabia miną i powagą że niby to ma taki bagaż doświadczeń że wszystko wie.
Inna sprawa dzieci chore i zdrowe w jednym miejscu ---- to że Pani doktor umyje ręce między przyjęciem jednych i drugich nic nie pomoże bo np. dziecko chore kichnie na Jej fartuch i wszystkie zarazki roznoszone są wszędzie m.in. do zdrowych dzieci. Ahhhhhhhhh brak słów. Współczuję osobom które nie mają wyboru. Ja całe szczęście mam. Pozdrawiam

jak dla mnie i mojego dziecka ten lekarz jest odpowiedni jest miła potrafi porozumieć się z dzieckiem bardzo konkretnie tłumaczy chorobe dziecka jest dokładnym lekarzem

Lekarka leczy moje dizecko jednak nie jestem z niej zadowolona , jesli sama nie zapytan i nie wyciągne z niej informacji nie dowiem się nic. Przeważnie to ja jestm pytana co dizecku jest ( gdybym wiedziąl to bym nie przyszła, po obisanie objawów kiwa głowa ale żadnych informacji nie udizela. Standardowo na wszystko przpisuje antybiotyk lub bagatelizuje sprawe.Przy pytaniu "co gdyby było gorzej?" do szpitala.... Niestey nie ma w murowanej goślinie wyboru wśród pediatrów.

Nie miła, nie upzrejma, mruczy sobie pod nosem w czasie wizyty, arogancka, bezczelna (krzyczy na pacjentów)!!!

Po pierwsze zapisała mojemu 1,5 rocznemu sykowi antybiotyk Amotaks 60ml po zrobieniu zawiesiny i kazała podawać go co 8 godzin w dawce 3,7ml przez 7 dni. Jak każdy sobie przeliczy dawka starczyła na 5 dni. Po drugie stwierdziła, że syn ma opryszczkę na górnej wardze a to był bąbelek od picia mleka (w chorobie syn więcej pił z piersi).