1,4
1,5
1,3

okropna baba, zero kompetencji żenada nic mi nie powiedziała, nie wypisała recepty, nie potrafiła nawet zlecić badań, okropieństwo

Zero kontaktu z pacjentem. Czas poświęcony 2 minuty. Brak odpowiedzi na podstawowe pytania zadane przez pacjenta-milczenie ze strony doktor. Nie polecam.

Miałam nieprzyjemność trafić do tej pani coś strasznego, wstyd, że taka osoba jest lekarzem i dostaje za to pieniądze. Zero kontaktu z pacjentem siedzi za biurkiem i robi łaskę że siedzi połóż się kobieto czas ci szybciej minie, a kasa i tak wpłynie.