3,7

Bardzo dobry lekarz. Poświęciła mi ogromnie dużo czasu na pierwszej wizycie u niej i tak zostałam z nią już. Odpowiadała bardzo dokładnie na każde moje pytanie. Lekarka bardzo sympatyczna, ma ogromną wiedzę w swojej dziedzinie. Jak najbardziej polecam !

Bardzo dobry i kompetentny lekarz - dobry specjalista , godny zaufania. Polecam .

Dobry lekarz ? Nie w tym przypadku !!!Pani doktor stwierdziła po USG ,że moja ciąża jest martwa i do usunięcia .Dziś ta ciąża martwa ma 5 lat i ma się świetnie . Teraz spodziewam się kolejnego dziecka i jej gabinet omijam szerokim łukiem .