lekarz Maria Karczewska

Pani doktor to nie tylko rewelacyjny lekarz, ale również wspaniały, pełen empatii człowiek. Jest super fachowcem, z rewelacyjną intuicją i podejściem do dzieci. Zdiagnozowała u mojego dziecka chorobę, kiedy wielu specjalistów nie potrafiło tego zrobić. Wydaje mi się, że te niektóre, niskie oceny wynikają z faktu, że opiekuje się nie setką, a tysiącem pacjentów i po prostu każdemu może trafić się gorszy dzień. Pani doktor To lekarz z powołania i nie zamieniłaby jej na nikogo innego.

Witam. Ja niestety nic dobrego na temat Pani doktor nie mogę powiedzieć. Byłam strasznie chora i odmówiła mi przyjęcia,może dlatego,że nie jest moim lekarzem. Niestety mój lekarz był wtedy na urlopie. Dla mnie masakra,odmówiła mi pomocy i wyrzuciła krzykiem.

Witam ja od 4 lat należe do Dr.Karczewskiej i polecam ją każdemu jest naprawdę SUPER LEKARZEM z powołania nigdy jej nie zmienię na innego ja i moja córeczka jestesmy z niej zadowolone jest miłą dobra osobą UWIELBIAMY NASZĄ PANIĄ DOKTOR :)

POLECAM DZIEKI DOKTOR DZIEKI NIEJ JUZ TAK CZESTO NIE CHORUJE MA POROBIONE WSZYTKIE POTRZEBNE BADANIA A JA JESTEM SPOKOJNIEJSZA ZE DZIECKO MA BARDZO DOBREGO LEKARZA

bardzo słaba lekarkasa cascasdcdddddddddddddddddddddd

bardzo słaba lekarkasa cascasdcdddddddddddddddddddddd

Przykro mi ale pani doktor moze jest super ale tylko dla swoich pacjentow, potrzebowalam pilnie skierowanie na zastrzyk dla 1,5 rocznego synka chorego na zapalenie płuc, bo mojej lekarki rodzinnej juz nie bylo w przychodni i niestety pani doktor Karczewska niestety ale odmówiła wystawienia skierowania mimo ze miała kartę dziecka przed nosem. Przykre. A gdzie przysięga Hipokratesa?????!!!! Nie polecam.

Pani doktor jest miła tylko dla pacjentów którzy się do niej zapisali lub przepisali ale niech ktoś się wypisze i trafi do niej ponownie to potrafi odmówić przyjęcia .jest wtedy zła i pacjenta traktuje jak intruza.Natomiast inni lekarze z tej przychodni mimo że do nich należałam nigdy nie odmówili . Pani doktor u mojego syna też rozpoznała astmę ale pulmonolog tego nie potwierdził.wiem,że lubi komentować leczenie innych jest w tym dobra a w stosunku do siebie bezkrytyczna

jest w tym dobra a w stosunku do siebie bezkrytyczna

Lepszego lekarza nie znam. Mam 2 dzieci i z 1-szym synkiem zanim trafiłam do doktor Karczewskiej "odwiedziłam" 3 lekarzy. teraz nie zamieniłabym Pani doktor na żadnego innego lekarza. Nikt tak komleksowo nie zainteresował się moimi dziećmi, przebiegiem ich chorób (a tak się składa, że nie należą do tryskających zdrowiem...). Pani doktor zawsze stara się prowadzić dziecko bez antybiotyku, zna się na leczeniu jak mało kto. Nie faszeruje niepotrzebnie dzieci, jak inni lekarze. Dodatkowo rozpoznała u mojego syna astmę i świetnie go prowadzi.Zawsze otwatra, zawsze miła - nawet jak jest zmęczona, bo pacjentów ma multum. Życzę pani doktor DUŻO ZDROWIA (bo sama borykała się z ciężką chorobą) bo takich lekarzy to ze świecą szukać a i tak ciężko byłoby znaleźć:)

Pani dr Karczewska przyjmuje pacjentow w przychodni na Pilsudskiego 1a .. jest bardzo mila i uprzejma.bardzo dokladnie bada pacjentow... nie przepisuje antybiotykow bez potrzeby.. chodzimy do niej juz od 6 lat z coreczka a teraz i z synkiem.. jestem bardzo zadowolona z pani doktor ..jest mila i wesola i z dokladnoscia tlumaczy rodzicom jak podawac lek dziecku ...jesli potrzeba to poswieca pacjentowi wiecej czasu niz ma wyznaczony na 1 pacjenta i wysluchuje co mowi pacjent.,. diagnozy trafne.. o dopasowaniu lekow ciezko mi powiedziec bo nie kazdy lek kazdemu pacjentowi odpowiada ale w naszym przypadku pani doktor trafnie dostosowuje leki zarowno dla mnie jak i dla dzieci...jeden maly mankament w poloecaniu pani doktor innym pacjentom to to ze pani doktor ma tyle starych pacjentow ze nie przyjmuje juz nowych.. jedynie przyjmuje noworodki ktorych rodzice sie u niej juz lecza.. ale gdyby sie to zmienilo to naprawde polecam .. nie ma lepszego pediatry od pani dr Karczewskiej

Relacyjna, ciepła, szalenie profesjonalna, kochana kobieta - która jest lekarzem z powołania. Szkoda tylko że nie przyjmuje już nowych pacjentów :( bo my z synkiem bardzo chcieliśmy aby była naszym pediatrą ale niestety