lekarz Maria Kocuj

2,9
2,7
2,6
2,1

nachalna, leczy tylko antybiotykiem, spóźnialska i zainteresowana tylko pieniędzmi

Nie polecam. Co wizyte stawia inna diagnoze, nieprofesjonalna. Pierdola gada o wszystkim tylko nie o chorobie. Przepisuje drogie lekarstwa... I ciagle o promocjach... wprasza sie na wizyty. Masakra. jedyny plus ze przyjezdza do domu. Zdecydowanie odradzam,

Nie polecam. Co wizyte stawia inna diagnoze, nieprofesjonalna.
Zdecydowanie odradzam,

JA JESTEM ZADOWOLONA Z JEJ LECZENIA. LECZY DZICKO 2,5 ROKU. JAKO NIEMOWLE ZAWSZE JE BADAŁA, SPRAWDZAŁA CIEMIACZKO. LUDZIE TYLKO NARZEKACIE TO CHODZCIE DO PRZYCHODNI, CZEKAJCIE W KOLEJKACH. Z TEGO CO WIEM TO INNI LEKARZE STAWIAJA NA 2 WIZYTY, ONA NA 3 JAK DZIECKO BYŁO NAPRAWDE CHORE.3 WIZYTA TANIEJ.JEST DYSPOZYCJNA NAWET O 23 W NOCY. KTÓRY LEKARZ WAM PRZYJEDZIE DO DZIECKA W NOCY? POGOTOWIE... SŁYSZYSZ JAK ZADZWONISZ. JA POLECAM. MAMA Z BYTOMIA

Jak moge komus pomoc to napisze. leczylam moje dziecko przez 4 lata i zgadzam sie z innymi. poswieca dziecku malo czasu, nie rozmawia na temat leczenia, zeby sie czegos dowiedziec trzeba drazyc temat, zawsze sie spoznia i to nawet o kilka godzin i trzeba czekac. Do tego wymusza dalsze wizyty, bo to przeciez to dla dobra dziecka. Wizyta trwa 3 minuty i przez 2 minuty mowi o swoim zyciu. Oczywiscie plusem jest to ze przychodzi kiedy sie o to poprosi ale tylko kasa se liczy. Jesli chodzi o plusy jest bardzo uprzejma, wiec jesli ktos ma pieniadze i nie ma czasu na wizyty w przychodni i moze czekac 5 godzin w domu to moze byc.

Praktycznie wszystkim przepisuje te same lekarstwa,wizyta w przychodni trwa nie trzy ale jedna minute, są przypadki kiedy woła po dwie osoby do gabinetu, kontrola w przychodni raz w tygodniu, prywatnie co drugi dzień- czasami tez trzy minutowa ponieważ sie spieszyła, niepunktualna i chaotyczna, nie polecam

pani doktor wprowadza bardzo duzo zamieszania przy wizytach prywatnych u dziecka, jest roztrzepana, chaotyczna, nie potrafi skupić się na małym pacjencie. nigdy nie przyjezdza na wyznaczona godzine.nie polecam

PRYWATNA WIZYTA NAWET ZNOSNA POZA TYM ZE W CIAGU TYGODNIA WPRASZA SIE NA 3 WIZYTY CZYLI KOSZTA WZRASTAJA RAZY 3. WYGADANA SZKODA TYLKO ZE NIE NA TEMAT CHOROBY DZIECKA. W PRZYCHODNI CZYLI ZA DARMO BADANIE TRWA 3 MINUTY,NIECIERPLIWA I CHAOTYCZNA... PRZYKRO SIE ROBI ZE PIENIADZE ZADZA LUDZMI.POLECAM TYLKO ZAMOZNYM LUDZIOM...

Jeżeli chodzi o leczenie publiczne to zdania sa podzielono co do metod leczenia p. Doktor, natomiast jeżeli mówimy i prywatnej praktyce, to lekarka jest bardzo uprzejma i wszystko stara się robic jak najlepiej.

jest ok wspaniały lekarz doradza,pomaga nie zostawia na pastwe losu jest energiczna i przebojowa