dr Maria Kuleta

Radioterapeuta, Onkolog, USG

3,7

USG piersi nigdy nie jest przyjemnością, jednak pani doktor potrafi zadbać o odpowiednią atmosferę. Przy niej nie czuję się skrępowana. Widać, że dysponuje sporą wiedzę z dziedziny radiologii, onkologii i genetyki, którą potrafi przekazać pacjentowi. Zawsze poświęca pacjentowi sporo czasu. Po raz pierwszy trafiłam do niej 2 lata temu, gdy wykryłam u siebie drobną zmianę. Ta na szczęście okazała się torbielą. Jednak lekarka, z którą wcześniej miałam do czynienia, chciała mnie operować. Na szczęście trafiłam do doktor Kulety, która po wykonaniu USG stwierdziła, iż mam do czynienia z torbielą, która ...

Po raz pierwszy trafiłam do niej 2 lata temu, gdy wykryłam u siebie drobną zmianę. Ta na szczęście okazała się torbielą. Jednak lekarka, z którą wcześniej miałam do czynienia, chciała mnie operować. Na szczęście trafiłam do doktor Kulety, która po wykonaniu USG stwierdziła, iż mam do czynienia z torbielą, która za kilka miesięcy ulegnie wchłonięciu. Rzeczywiście problem ustąpił.
Pani doktor wcześniej pracowała na Oddziale Onkologii, zatem posiada sporą wiedzę.

Bardzo dobra lekarka z odpowiednią wiedzą onkologiczną. Potrafiąca pokierować pacjenta w odpowiednie miejsce. Spotkałem ją kiedyś w Centrum Onkologi na Katowickiej. Pomogła, wytłumaczyła, udzieliła wsparcia. Niedawno spotkałem ją w Medrem-Poliklinka i aż mi się miło zrobiło jak ją zobaczyłem . Poprosiłem ją ponownie o pomoc i udzieliła mi jej ponownie . Bardzo i to bardzo dziękuję :-)

P.doktor to fachowa,doświadczona,konkretna osoba.W 2008r. praktycznie uratowała mi życie,odpowiednio pokierowała,nawet wtedy kiedy gliwicka onkologia powiedziała mi prosto w oczy że mnie nie będą leczyć bo za pieniądze które musieliby wydać na moje leczenie mogą uratować 100 kobiet z rakiem piersi(naturalna selekcja)wtedy rycząc na parkingu również p.doktor, jak anioł stróż była wsparciem.Z czystym sercem polecam p.doktor każdemu kogo dotknęła ta choroba.

Bardzo miła i uprzejma pani doktor, cierpliwa, wyrozumiała, dokładna, pełen profesjonalizm w badaniu. Dokładnie opisała badanie, wytłumaczyła wszelkie wątpliwości i zasugerowała co robić dalej. Z czystym sumieniem moge polecić każdemu tego specjalistę.

Nie polecam!!! Omijać szerokim łukiem!!! Burkliwa,opryskliwa. Brak merytorycznej informacji o stanie zdrowia pacjenta, na wszystko jedna recepta - zwiekszyc dawke morfiny.Niestety starej daty lekarze nie aktualizuja swojej wiedzy- a szkoda!!! W sytuacjach nie typowych u pacjenta p. doktor rozkłada bezradnie ręce i reaguje nerwowo!

Nie polecam - stanowczo. To osoba z którą kontakt jest nie tylko trudny ale praktycznie niemożliwy, traktuje pacjenta jak zło konieczne.

Wciąż poszukujesz "Radioterapeuta Opole"?

Ośrodek Medyczny "SAMARYTANIN"

sosnkowskiego 40-42
Opole
Plac Kopernika 13
Opole
Samodzielny Publiczny Zakład Opieki Zdrowotnej "Zaodrze"
45-714 None
Grunwaldzka 17/2