Miałam problemy z tarczycą. Umówiłam się na wizytę domową. Badania wykazały, że w organiźmie mam mało jodu. Pani dr Maria Lewandowska zaleciła, abym jadła bardzo dużo ryb morskich. Przez dłuższy czas spożywałam ryby. Stopniowo stan zdrowia się poprawiał. Przekonana jestem, że niebawem przestanę chorować na tarczycę.

Pani dr Maria Lewandowska dokładnie mnie zbadała. Dopiero jak się upewniła, że ma zapalenie wyrostka robaczkowego przepisała skierowanie do szpitala. Zoperowano mnie i teraz się dobrze czuję.

Pomimo namawiania mnie przez lekarza, abym zaczął zażywać naturalne leki nie chcę eksperymentować. Uważam, że Pani dr Maria Lewandowska dobrze mnie leczy i pozostanę jej pacjentką.

Przypuszczam, że nie tylko ja, ale również inni pacjenci zadowoleni są z leczenia przez Marię Lewandowską. Specjalistka ta zasługuje na dobrą ocenę.

Lekarz Maria Lewandowska zapoznaje się z wcześniejszymi ustaleniami innych specjalistów. Ale wykonuje badania, aby zanegować lub potwierdzić diagnozy innych lekarzy.

Maria Lewandowska jest rzetelnym lekarzem. Stosuje odpowiednie metody diagnostyczne. Przekonałem się o tym gdy chorowałem na wrzody żołądka.

Doświadczonym lekarzem jest Maria Lewandowska. Potrafi prawidłowo określić przyczynę choroby i przepisać leki, które umożliwiają poprawę stanu zdrowia.

Pani Maria Lewandowska jest dobrą specjalistką. Mam zaufanie do jej medycznych kompetencji. Polecam korzystanie ze skutecznych metod leczenia.

Mojego synka bardzo bolało gardło. Lekarz Maria Lewandowska stwierdziła, że choruje on na świnkę. Poskutkowały leki.

Maria Lewandowska jest uprzejmym lekarzem. Odpowiednie są jej zalecenia oraz przepisywane leki. Wykazuje się zawodowymi umiejętnościami.

Wciąż poszukujesz "Lekarz medycyny pracy Sierpc"?

Nałkowskiej 8
09-200 Sierpc
Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej "MEDICAR"
ulica Grota Roweckiego 2A
Przychodnia Podstawowej Opieki Zdrowotnej
Matejki 1 c

Ewa Krupska

Specjalista USG
DORMED Centrum Zdrowia Rodziny - Odkryta
Odkryta 1 A
Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej "MEDICAR"
ulica Grota Roweckiego 2A
NZOZ "Medicar"
ul. Stefana Grota-Roweckiego 2a
Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej Przychodnia
Okocimska 3
09-200 Sierpc
Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej "PROFIL-MED"
ulica Lipowa 5
Oddział w Sierpcu