lekarz Maria Lewandowska

Lekarz rodzinny

1,7
1,5
1,6

zdecydowanie odradzam,po trzech tygodniach osłabienia, bólu pleców i gardła poszedłem do tej pani "doktor".Przedstawiłem objawy i powiedziałem, że dzisiaj się trochę lepiej czuję.Na to ta pani "doktor" z wyrzutem "to po co Pan do mnie przychodzi?przepisała leki .po dwóch tygodniach wyleczyłem się sam. Drugi raz także poszedłem przez przypadek.Obejrzała qardło i zaproponowała leki homeopatyczne i powiedziała że nie odpowiada za nie(za skutek).Nie znam się na lekach i zapytałem czy dobrze działają i co mi w ogóle jest.Na to pani się zdenerwowała, "poprosiła" żebym się rozebrał i mnie zbada, że teraz ...

Drugi raz także poszedłem przez przypadek.Obejrzała qardło i zaproponowała leki homeopatyczne i powiedziała że nie odpowiada za nie(za skutek).Nie znam się na lekach i zapytałem czy dobrze działają i co mi w ogóle jest.Na to pani się zdenerwowała, "poprosiła" żebym się rozebrał i mnie zbada, że teraz sytuacja inaczej wygląda.Powiedziała także że ma 32 pracy za sobą i jestem pierwszy który podważa jej autorytet.Wyszedłem z gabinetu i leczę się znowu sam.Jestem spokojnym człowiekiem, do lekarza chodzę raz na 4 lata, dbam o zdrowie i szlag mnie trafia ,że kasa na leczenie trafia do takich dziur jak gabinet tej Pani.

Najgorszy lekarz z jakim mialam doczynienia,Ma zle lekcewazace podejscie do pacjenta i swoje racje probuje przekazac krzykiem i chamstem ktore zarzuca rownoczenie wszystkim dookolo

To doświadczony lekarz, widać, źe podąża za mądrymi trendami w medycynie. Wiem, źe ciągle się dokształca i zdobywa specjalizacje. Wielokrotnie wyleczyl mnie stosując niekonwecjonalne, skuteczne metody - widać, źe jest specjalistą, który potrafi skutecznie łaczyć tradycyjną medycynę akademicką z tzw. niekonwencjonalną np. akupunkturą, homeopatią, ziołolecznictwem.