lekarz Maria Nowaczyk

2,5
2,5

Nie polecam.Przyjechalismy z rodzina na wakacje z Niemiec,Pech chcial ze corka zachorowala.Pojechalismy do przychodni,tam juz na dzien dobry panie na recepcji potraktowaly nas jak ludzi drugiej kategorii,pretensje ze przyjechalismy i dlaczego akurat do nich.Dopiero po tam jak poprosilam o zaswiadczenie ze Nas nie przyjma laskawie Nas zarejestrowali.Weszlismy do Pani Doktor,niby zbadala corke,ale co z tego ze dziecko zamiast zdrowiec czulo sie coraz gorzej.Do tego jak zapytalam czy moge przyjsc w razie czego na kontrol to uslyszalam ze ile razy mozemy tu przychodzic.W koncu poszlismy prywatnie do innego lekarza i okazalo sie ze Pani Doktor postawila zla diagnoze.Ktos moze zapytac,dlaczego od razu nie poszlam prywatnie,otoz dlatego ze nalezy mi sie opieka medyczna i to byl ich obowiazek aby Nas przyjac.Mam ubezpieczenie na Unie Europejska i nie tylko.

Lekarz godny polecenia,bardzo profesjonalne podejście do pacjenta,a także kompetentność.