Swietny lekarz,człowiek leczy córkę prawie 18lat i Ola żałuje że jak będzie pełnoletnia to już nie będzie chodzć do p.Orchel.A w samej przychodni rzeczywiście jest tłok,haos zła organizacja,mały metraż

Pani doktor mnie leczy od dziecka i jest bardzo dobrym fachowcem ,jest sympatyczną i wspaniała osobą która wie co robi i umie leczyć i nie ważne czy sa kolejki mi to nie przeszkadza do takiej Pani doktór chętnie się wraca polecam wszystkim

Jestem pancjentem owej pani doktor już z 16 dobrych lat i nigdy nie powiedział bym ani jednego złego słowa na jej temat . Zawsze jest miła , kompetentna i zawsze stawia trafne diagnozy . Nie raz jak przychodze do pani doktor , widze 20 osób przede mną i mnie to wkurza a ta lekarka zawsze uśmiechnięta mimo że ma od groma pracy i lekarz często przychodzących z bardzo banalnym problemem . Wielki szacunek dla pani doktor . Mam nadzieje że takich lekarzy będzie coraz więcej .

LEKARZ Z POWOŁANIA, CIEPŁA, CIERPLIWA, KOMPETENTNA JEDNAK PRZYCHODNIA OKROPNA, SYSTEM KOLEJKOWY, CZEKASZ PO 3H Z MAŁYMI DZIEĆMI NA WĄSKIM KORYTARZU, BO NIE WIESZ KIEDY BEDZIESZ PRZYJETA, CZĘSTO STOISZ Z DZIECKIEM NA RĘKACH BO NIE MA MIEJSCA DO SIEDZENIA TYLE JEST PACJENTÓW, RADZĘ USPRAWNIĆ TROCHĘ TEN DZIWNY SPOSÓB PRZYJMOWANIA PACJENTÓW, SZANUJMY CZYJŚ CZAS A NIE TRAKTUJMY PACJENTOW JAK ZŁO KONIECZNE !!!

LEKARZ Z POWOŁANIA, CIEPŁA, CIERPLIWA, KOMPETENTNA

Polecam z całego serca. Pani Orchel to lekarz z powołania. Bardzo chętnie się wraca do Jej gabinetu.

Znakomity lekasz pierwszego kontaktu..bardzo bardzo miła..zawsze miła..chodzę do niej od dzieciństwa i nie pamiętam żeby była dla mnie niemiła..ciężko znaleźć drugiego tak dobrego,miłego,ciepłego,rzetelnego lekarza..ja jeszcze nie znalazłem.

Pani Orchel jest godna polecenia, można z nią o wszystkim porozmawiać, nie ma wstydliwych pytań czy chorób. Zawsze uśmiechnięta co pomaga wrócić choremu do zdrowia. Chętnie się do niej wraca.

Wciąż poszukujesz "Pediatra Gorlice"?

Gorlice

ul. Węgierska 10