lekarz Maria Pawłowska

Psychiatra

2,7

Stanowczo nie polecam. Rutyna, stare nawyki, wystawia recepty bez kontaktu osobistego z pacjentem, bizneswomen, a nie lekarz. Odbiera prywatne telefony i prowadzi rozmowy w trakcie wizyty. Jak można dać pacjentowi przyzwolenie na popadanie w otchłań choroby??

Pani doktor leczy lekami uzależniającymi ,z których póżniej nie można wyjść .Nigdy nie pytała jak się czuję o moje emocje i stan psychiczny tylko wysłuchiwała moich problemów ,które doprowadziły mnie do choroby,często podpytywała o sytuację rodzinną.To nie profesjonalne.Przepisywała mi leki uzależniające ,które wyniszczały mi komórki mózgowe bezpowrotnie.

Rutyna, rutyna, rutyna.. liczy się tylko kasa i jeszcze raz kasa. Faszerowanie lekami w ilościach hurtowych. Nie polecam!!!

godna polecenia, miła, kompetentna, pomocna

godna polecenia, miła, kompetentna, pomocna

Mam świetny kontakt z p. doktór. Czasem nie podobają mi się jej metody postępowania, ale po czasie okazuje się, że jednak miała rację i wszystko wygląda inaczej. Ja podchodząc do sprawy poważnie to chyba nie jestem chory psychicznie, tylko czasem moja rodzina nie wierzy, że jestem wyznaczony przez Boga do zaprowadzenia porządku na świecie (czasem sam w to wątpię). Niezależnie od tego czy jest choroba bardzo przyjemnie mi się z panią doktór rozmawia (ale ona nie wierzy w moją misję???).

Najlepszy Lekarz Psychiatra jakiego znam i polecam innym.

Najlepszy Lekarz Psychiatra jakiego znam i polecam innym.

Rutyna, rutyna rutyna ... Ogolne wrazenie - przeszkadzasz, nie mam czasu. Zero uwagi na fakt, ze przepisuje leki uzalezniajace. Po wielotygodniowym przekroczeniu leczenia danym lekiem (afobam) kasliwa uwaga - czasem trzeba. Chyba oczekuje ze pacjent przyjdzie z gotowym rozwiazaniem