dr Maria Perek

3,3
3,4
3,6
3,2

Od lat leczyłem swoje dzieci u Pani dr Marii Perek wszystkie były z bardzo poważną alergią, teraz leczę u niej wnuczki. Życzyłbym innym lekarzom aby byli tak kompetentni jak Ona. Zawsze ma czas dla dziecka i jego rodziców, nigdy nie wykazała się chociażby najmniejszym zniechęceniem do obsługi pacjenta. Jako specjalista i człowiek godna zaufania wykazuje się dużą empatią.

Witam, od wielu leczę się u pani dr Perek, jako alergologa i lekarza domowego. Ciężko mi uwierzyć w opinie wydawane tu przez niektóre osoby. Według mnie jest ostatnią osobą, o której mógłbym powiedzieć, że jest grubiańska i niemiła. Zawsze ma czas aby mnie wysłuchać, grzecznie, fachowo i rzeczowo odpowiada na moje pytania, zna się na lekach i właściwie je dobiera. Polecam.

Pani doktor Perek jest godnym polecenia specjalistą. Dzięki niej alergia stała się dla mnie wspomnieniem! Zawsze z uśmiechem wita mnie w gabinecie, cierpliwie wysłuchuje i stawia rzetelne diagnozy. Można odczuć, że wkłada w swoją pracę całe serce! Polecam!

ludzie opamiętajcie się, potraficie tylko narzekać i z naganami do kierownika albo do funduszu gonić a podziękować nie ma komu! Pani Doktor jest bardzo dobrym lekarzem i zawsze stara się pomóc pacjentowi. Cała moja rodzina należy do niej, każda diagnoza postawiona przez nią była trafna i udzielona pomoc skuteczna. Czytając negatywne komentarze o Pani Perek stwierdzam że ludzie nie mają serca!

Do Pani doktor chodzi moja cala rodzina tzn. ja z mezem uczęszczam do polikliniki do pulmologa zas moja 2 letnia coreczka uczescza do niej jako pediatry. Jestem zadowolona ponieważ jeżeli chodzi o moja mala coreczke uswiadomila mi zebym nie była zbyt nadwrazliwa, katar to nie choroba:)) i kazda mama da sobie z nim rade pod warunkiem jeżeli nic innego nie zaobserwowala( kaszel swisty pod pachami) bardzo fajnie bada dzieci stara się je zainteresować roznymi sposobami przez co może swobodnie i bardzo dokladnie zbadac je. Jeżeli chodzi o mnie i meza regularnie zleca badania żeby obserwować postępy w leczeniu a co najważniejsze podczas rozmowy wysłucha i dokładnie tłumaczy wszystko c Cie interesuje. Polecam. Jeszcze odnosząc się do tych różnych komentarzy negatywnych każdy jest tylko człowiekiem i może mieć gorszy dzień w pracy każdy tak ma.

Wciąż poszukujesz "Alergolog Nowy Sącz"?

Remedium
33-300 Nowy Sącz