Nie podnoszac wzroku znad telefomu kazała usiasc,brak zainteresowania,osłuchała dziecko dopiero na moja prosbe,stwierdziła ze to choroba zakazna i kazała synkowi 4 l wyjsc samemu na korytarz i tam czekać w trakcie wypisywania recepty,zeby sie niepotrzebnie nie zainfekować TRAGEDIA!!!!!!

TRAGEDIA!!!!!!

Oglądanie dziecka z daleka i tekst " Ja widze na odległość, że dziecko jest zdrowe" . Dziwi mnie fakt ze lekarz pediatra sugeruje odstawienia piersi po dwóch miesiącach karmienia zamiast pomóc jeśli są problemy lub doradzić gdzie sie udać po pomóc.

Polecam Panią doktor. Wszystko na 5. Miła, uprzejma i bardzo pomocna, dokładnie wytłumaczy i spokojnie. Nie mam wobec do niej żadnych zarzutów.

Nie polecam Pani doktor. Gdy grzecznie ją poprosiłam czy może mi sprawdzić moje wyniki z analityki jeśli jest taka możliwość to powiedziała żebym sobie sprawdziła w internecie rzeczy które mam ponad i poniżej normy:) a jak spytałam czy mam z tym iść do mojego lekarza rodzinnego, powiedziała że mam mu dać spokój i ponownie powiedziała ze mam sobie sprawdzić w internecie i spróbować sama sobie wywnioskować co mi jest.

Od lat leczyłem swoje dzieci u Pani dr Marii Perek wszystkie były z bardzo poważną alergią, teraz leczę u niej wnuczki. Życzyłbym innym lekarzom aby byli tak kompetentni jak Ona. Zawsze ma czas dla dziecka i jego rodziców, nigdy nie wykazała się chociażby najmniejszym zniechęceniem do obsługi pacjenta. Jako specjalista i człowiek godna zaufania wykazuje się dużą empatią.

Witam, od wielu leczę się u pani dr Perek, jako alergologa i lekarza domowego. Ciężko mi uwierzyć w opinie wydawane tu przez niektóre osoby. Według mnie jest ostatnią osobą, o której mógłbym powiedzieć, że jest grubiańska i niemiła. Zawsze ma czas aby mnie wysłuchać, grzecznie, fachowo i rzeczowo odpowiada na moje pytania, zna się na lekach i właściwie je dobiera. Polecam.

Pani doktor Perek jest godnym polecenia specjalistą. Dzięki niej alergia stała się dla mnie wspomnieniem! Zawsze z uśmiechem wita mnie w gabinecie, cierpliwie wysłuchuje i stawia rzetelne diagnozy. Można odczuć, że wkłada w swoją pracę całe serce! Polecam!

ludzie opamiętajcie się, potraficie tylko narzekać i z naganami do kierownika albo do funduszu gonić a podziękować nie ma komu! Pani Doktor jest bardzo dobrym lekarzem i zawsze stara się pomóc pacjentowi. Cała moja rodzina należy do niej, każda diagnoza postawiona przez nią była trafna i udzielona pomoc skuteczna. Czytając negatywne komentarze o Pani Perek stwierdzam że ludzie nie mają serca!

Do Pani doktor chodzi moja cala rodzina tzn. ja z mezem uczęszczam do polikliniki do pulmologa zas moja 2 letnia coreczka uczescza do niej jako pediatry. Jestem zadowolona ponieważ jeżeli chodzi o moja mala coreczke uswiadomila mi zebym nie była zbyt nadwrazliwa, katar to nie choroba:)) i kazda mama da sobie z nim rade pod warunkiem jeżeli nic innego nie zaobserwowala( kaszel swisty pod pachami) bardzo fajnie bada dzieci stara się je zainteresować roznymi sposobami przez co może swobodnie i bardzo dokladnie zbadac je. Jeżeli chodzi o mnie i meza regularnie zleca badania żeby obserwować postępy w leczeniu a co najważniejsze podczas rozmowy wysłucha i dokładnie tłumaczy wszystko c Cie interesuje. Polecam. Jeszcze odnosząc się do tych różnych komentarzy negatywnych każdy jest tylko człowiekiem i może mieć gorszy dzień w pracy każdy tak ma.

Z panią Lek. Marią Perek miałem zaledwie krótki kontakt podczas wizyty poradni alergologicznej na ul. Żółkiewskiego 11 w Nowym Sączu. Była wyjątkowo niemiła i wykazała brak szacunku dla pacjenta, dawno nie spotkałem się z tak grubiańską osobą. Po wejściu do gabinetu pani Maria nawet nie podniosła na mnie wzroku wpatrując się w swój smartfon. Zirytowało ją bardzo, że na skierowaniu napisanym przez innego lekarza było napisane „pilne!” Próbowała udowodnić że moje problemy skórne nie są ważne, nie potrafiła opanować swojej irytacji. Pani zachowuje się jak za starych dobrych czasów brak ...

Była wyjątkowo niemiła i wykazała brak szacunku dla pacjenta, dawno nie spotkałem się z tak grubiańską osobą. Po wejściu do gabinetu pani Maria nawet nie podniosła na mnie wzroku wpatrując się w swój smartfon. Zirytowało ją bardzo, że na skierowaniu napisanym przez innego lekarza było napisane „pilne!” Próbowała udowodnić że moje problemy skórne nie są ważne, nie potrafiła opanować swojej irytacji. Pani zachowuje się jak za starych dobrych czasów brak jej ogłady i poszanowania dla drugiej osoby.