lekarz Maria Poławska-Juchacz

3,6
3,9
3,1
3,3

miła i sympatyczna kobieta ale tylko to, jako lekarz na pewno kiedyś dobra ale teraz? nie rozumiem, jak można bagatelizować poważne stany chorobowe u małych dzieci? jak można ryzykować zdrowiem i życiem najmniejszych? opowiadać brednie o nfz i o tym, że sobie nie radzi, że się już jej nie chce, i polecać leczenie dzieci za pomocą książki za 5zł o ziołach. jak się nie chce, to po co pracuje? po co wprowadza w błąd? moje dziecko do dzisiaj ma poważne problemy zdrowotne, po wyczynach tej lekarki. mam duży żal do niej. zaufałam tej kobiecie, oddałam w jej ręce, to co mam najcenniejsze - moje dziecko, a ona świadomie doprowadziła do stanu w jakim się teraz znajduje. tak, świadomie, bo jest lekarzem, a nie znachorem leczącym poważne choroby za pomocą czosnku i kart tarota i nikt inny jak ona nie jest świadom konsekwencji lekceważenia chorób dzieci.

Niestety pani doktor bardzo zawiodła moje zaufanie, okazało się ze sprawdza sie tylko przy podawaniu szczepien zdrowemu dziecku i robieniu bilansów, ewentualnie poradziła sobie z katarem u mojego dziecka, niestety z poważniejszymi chorobami nie dała rady, okazało sie ze zbyt długo leczyła moje dziecko nie na ta chorobę co trzeba, co koazało sie juz po pierwszej wizycie u innego lekarza.Najgorsze ze cierpi na tym dziecko niepotrzebnie faszerowane złymi lekami i przeciągającym się złym stanem, o mkosztach leczenianie wspominając.

Pani Puławska - Juchacz , kiedyś była naprawdę świetnym lekarzem niestety od kiedy posiada własną przychodnię nie radzi sobie z organizowaniem pracy. Chorego pacjenta niekoniecznie interesuje jakie ma problemy z NFZ. Pomimo wizyty umówionej na godzinę pod drzwiami gabinetu spędza się wiele czasu, bo to Pani doktor decyduje kogo przyjąć. Najfajniejsza była kartka na drzwiach,która informowała, że pacjent niezadowolony może zmienić lekarza

Zdecydowanie polecam tą lekarke . Od kilkunastu lat chodze do tej lekarki jest kompetentna, doświadczona na duchu przywróci człowieka. lecz mam małą uwage ostatnio lekarka poleciła mi neurolog Adamus która jest bardzo niemiła oschła dla pacjenta zamiast pomóc pacjentowi to przeciwnie . Pozdrawiam Sylwia

Zdecydowanie polecam panią doktor. Jest kobietą kompetentną, zawsze z uśmiechem na ustach, a co ważne- do każdego pacjenta podchodzi indywidualnie i diagnozy zawsze trafnie postawione. Ogromny szacunek dla tej pani!!!!

najleprzy lekarz rodzinny w inowrocławiu ! od wielu lat leczy moje dzieci i nas .zawsze trafne diagnozy , uśmiech na twarzy polecam wszystkim !!!!

Swietny lekarz. Muszę Przyznać mi i dzieciom poświęca dużo uwagi. Pyta mnie o różne rzeczy w kontekście chorób moich maluchów.

Wciąż poszukujesz "Lekarz rodzinny Inowrocław"?

Marcin Owedyk

Lekarz rodzinny