lekarz Maria Sadowska

Okulista, Okulista dziecięcy

Nie polecam!!Bezwzględna osoba,wprost poinformowała,że nie jest w stanie poświęcić czas mojemu dziecku(u którego stwierdzono bardzo dużą wadę,na jedno oko +12,na drugie +10,dodatkowo astygmatyzm) lecząc go "państwowo" w Prokocimiu,ale bez problemu znajdzie czas w swoim prywatnym gabinecie na Rajskiej.Opryskliwa,brak zrozumienia rodzica,który kompletnie nie zna się na okulistyce,problemem jest odpowiedzieć na pytania.Kompletnie nie nadająca się do dzieci.Nie polecam!!! Dziwie się ,że tacy lekarze pracują własnie w szpitalach dla dzieciaczków.

Zostałem potraktowany przedmiotowo na siłe wcisnęła mi soczewki za 1500 zł (nie 150), wogóle nie chcąc rozmawiac o alternatywnych możliwościach. Można sie przejechac

zdecydowanie nie polecam. Do dzieci podchodzi przedmiotowo, nie traktując indywidualnie chorego. Po zakonczeniu badań dr Sadowska spytał, które właściwie oko zezuje. Ja dodałam, że oko ucieka do środka. Dr stwierdziła, że jest to bez znaczenia w którą stronę ucieka. Pacjenci przyjmowani są "taśmowo". ODRADZAM!!!!

Nie polecam pani Sadowskiej wszystkim rodzicom z dziećmi!!! Bez profesjonalnych badań zleca wszystkim soczewki nawet małym dzieciom!! A wszelkie próby wytłumaczenia Pani braku chęci noszenia soczewki przez dziecko nie docierają do niej! Każdy inny lekarz okulista który usłyszał diagnozę Pani Sadowskiej chwytał się za głowę!!! Zastanawiam się nad zgłoszeniem tej sprawy rzecznikowi praw pacjenta.!

Fachowa pomoc, kompetentna, miła, uprzejma, uśmiechnięta, "przyjazna dzieciom". Polecam!

Wizyta odbyła się we wrześniu 2010 z dzieckiem. Średnie zadowolenie tymbardziej, ze ok miesiąc później inny lek. wydał odmienną opinie o zdrowiu oczek dziecka. Nie polecam.

nie polecam, dobierze soczewki tylko z firmy z ktora wspolpracuje, na dodatek podobno za ciezka kase wpycha ludziom dawno juz przestarzale twarde soczewki. mnie tez probowala wmowic ze sa lepsze od meikkich. na szczescie jestem asertywna i sie nie dalam namowic. nie polecam.

Zdecydowanie polecam dr Marię Sadowską wszystkim tym, którzy szukają sprawdzonego okulisty i kontaktologa. Konkretna, kompetentna, doświadczona i niezwykle uprzejma. Dba o moje oczy od ponad 10 lat i nigdy się na niej nie zawiodłam, dlatego bez wahania polecam ją wszystkim. Kasia Szopa

Kasia Szopa

Doskonały fachowiec i bardzo miła osoba. jeden z nielicznych okulistów potrafiących dobrze dopasować soczewki kontaktowe.

Doskonały fachowiec i bardzo miła osoba.

Bardzo miła i sympatyczna Pani która bardzo dodrze zna swój fach. Gorąco polecam ;}