Filtruj terminy

Okulista Dziecięcy Kraków

dr n. med. Ewa Ortyl

Kraków

Fachowa, kompetentna i uprzejma Pani doktor. Byłam u niej z wizytą z moją 2 miesięczną córeczką i muszę przyznać, że to jeden z najlepszych okulistów dziecięcych w Krakowie. Terminy rejestracji z kilkumiesięcznym wyprzedzeniem przy wizycie prywatnej - ale warto!!! Polecam

lek. med. Anna Piwowarczyk

wizyta już od 100

Centrum Okulistyki OCULUS
Zyblikiewicza 5/71
31-029 Śródmieście, Kraków

Witam. Zwykle raczej nie biore udziału w internetowych rankingach, ale po przeczytaniu wypowiedzi pacjentki niezadowolonej z dr Piwowarczyk postanowilam się wypowiedziec. Jestem pacjentka pani dr od trzech lat, w ramach NFZ. Nigdy nie mialam najmniejszego powodu do narzekania. Pani dr jest świetnym lekarzem, fachowcem, bbardzo dbajacym o pacjenta. Nie wiem, cz,ego oczekiwala pani niezadowolona, może po prostu miała potrzebę wyladowania złego humoru. Cóż, to tylko świadczy o ludziach... Serdecznie polecam pania dr Piwowarczyk

NZOZ AKmed
Twardowskiego 33A
Kraków

mam 22 lata, od 6 roku zycia nosilem okulary, mialem okropnego zeza. Po kilku latach lekarz prowadzacy stwierdzil ze akulary mi nie pomoga aby zlikwidowac zeza i konieczny jest zabieg operacyjny. mialem moze wtedy 12 lat przerazilem sie i za zadne skarby nie chcialem isc na zabieg. po dwoch latach mama namowila mnie zeby jednak isc na ten zabieg. pod koniec 2003 roku lekarz wypisal skierowanie do szpitala okulistycznego w krakowie wowczas jeszcze oddzial byl w krakowie- witkowicach ul dozynkowa(publiczny na kase chorych). tam wlasnie mialem pierwsza konsultacje z PANIA DOKTOR BETA KACZMAREK ku mojemu zdziwnieniu bylo bardzo sympatycznie. po krotkim badaniu dr Kaczmarek stwierdzila ze trzba operowac i ustalila termin za 2 miesiace. w styczniu 2004 roku mialem zabieg na prawe oko w szpitalu bylem tylko 4 dni. po katroli ktora odbyla sie po dwoch miesiacach PANI DOKTOR KACZMAREK stwierdzila ze oko jest idealnie proste! bardzo sie ucieszylem bylem szczesliwy!!!!! powiedziala ze moze drugie oko samo sie wyprostuje po jakims czasie. tak sie jednak nie stalo w 2006 roku mialem drugi zabieg rowniez przeprowadzony przez pania dr Kaczmarek po pierwszej kontroli Pani doktor Kaczmarek powiedziala ze oczy mam idealnie proste i nie dlugo bede mogl zrzucic okulary!!!! moja radosc byla nie do opisania!!! po roku mialem ostatnia kontrole na ktorej dr Kaczmarek pogratulowala mi i powiedziala ze zez jest wyeliminowany!!! do dzis nie sladu po mojej wadzie, wsrod znajpmych jak powiedzialem ze kiedys mialem zeza to mi nie uwierzyli i mowili ze zartuje, bo naprawde wcale go nie widac!!!!!!! gdyby nie pani doktor Beata Kaczmarek do dzis nie mogl bym patrzec prosto w oczy drugiej osobie. Polecam i prosze nie wierzyc w te negatywne opinie ktore tu przeczytalem bo to sa jakies brednie!!!!!!! kto nie wierzy moge podac moje gg moge przeslac swoje zdjecia to zobaczycie panstwo czy jest widoczny u mnie zez (gg 22330022) pozdrawiam serdecznie Pania dr i jeszcze raz dziekuje!!!!

lekarz Maria Sadowska

Rajska 10/11

Nie polecam!!Bezwzględna osoba,wprost poinformowała,że nie jest w stanie poświęcić czas mojemu dziecku(u którego stwierdzono bardzo dużą wadę,na jedno oko +12,na drugie +10,dodatkowo astygmatyzm) lecząc go "państwowo" w Prokocimiu,ale bez problemu znajdzie czas w swoim prywatnym gabinecie na Rajskiej.Opryskliwa,brak zrozumienia rodzica,który kompletnie nie zna się na okulistyce,problemem jest odpowiedzieć na pytania.Kompletnie nie nadająca się do dzieci.Nie polecam!!! Dziwie się ,że tacy lekarze pracują własnie w szpitalach dla dzieciaczków.

Opinia dodana przez: Bo

mialem zabieg usuniecia gradowki malo bolalo dalo sie przezyc
pozdrawiam czterokich

VACCINMED Sp. z o.o.
CEGIELNIANA 6B/44

Bardzo sympatyczna pani Doktor uśmiechnięta. Uratowała oczka mojego synka przyjęła nas w ten sam dzień jak zobaczyła zaropiałe oczka i przetkała kanaliki.Bardzo Dziękujemy Pani Doktor.

Opinia dodana przez: renata

NZOZ CENTRUM MEDYCZNE LARMED
UL. LWOWSKA 17/1

Beznadziejne podejście do 2-latka, badanie na siłę, bez tłumaczenia, bez nawiązania kontaktu z dzieckiem i w sumie kontakt z rodzicem również pozostawiał do życzenia. Zakrapianie dziecku oczu na dzień dobry niemal, bez odpowiedniego przygotowania, nawet umycia rąk nie zauważyłam (ciekawe jaka normalna osoba dałaby komuś obcemu pchać palce do oczu..), o pokazaniu aparatury oczywiście mowy nie było. Posadziłam dziecko przy aparacie i już pielęgniarka brała się do przytrzymywania głowy, na co dziecko zareagowało histerią (pierwszy raz w życiu, jest dość spokojnym dzieckiem i wszystko generalnie można z nim zrobić powoli i tłumacząc). Badanie dna oka już w ogóle - walka i otwieranie powiek przez panią dr siłą.
Bardzo się zawiodłam na lekarce, na dodatek zapewniano mnie o jej doświadczeniu z dziećmi, ale podejścia dobrego nie odczułam. Jej podejście że albo się dziecko da zbadać albo nie myślę że jest błędne (sama jestem lekarzem i wiem jak podejście zwłaszcza do dzieci jest ogromnie ważne)- nawet dorosłym trzeba wyjaśniać i uprzedzać co będzie robione.
Dziecko niewątpliwie przeżyło uraz i tydzień po wizycie nadal jest niespokojne, dlatego chcąc oszczędzić innym mamom i dzieciom problemu odradzam tą lekarkę.

Medicina Przychodnia i Specjalistyczna Diagnostyka
Rogozińskiego 5

Okuliści dziecięcy w mieście Kraków