lek. dent. Maria Sobczak-Kuś

Stomatolog, Stomatolog dziecięcy

Polecam z całym sercem. Osoba na która tylko sie spojrzy a już wiadomo że jest się w dobrych rękach. Najlepszy dentysta jakiego znam tym bardziej że uciekłem do pani doktor od innego stomatologa:-)

W 100 % polecam. Do Pani stomatolog chodzi cała moja rodzina. Dobrze by było gdyby w Polsce cała służba zdrowia prywatna i publiczna podchodziła tak kompetentnie i miło do swoich pacjentów.

Pani Maria jest najlepszym stomatologiem, jakiego podczas mojej dlugoletniej odyseji z zebami spotkalem. Delikatna, dokladna, bardzo profesjonalna i mila, zawsze ma wystarczajaco duzo czasu, by dokladnie o wszystkim opowiedziec, przedstawic jakimi metodami bedzie leczone.Polecam wszystkim, ktorzy szukaja dobrego dentysty!

KOMPETENTNA , SZYBKA , DELIKATNA , BARDZO FACHOWA . MA SIĘ PEWNOŚĆ , ŻE WIE CO ROBI. TO BARDZO RZADKIE W DZISIEJSZYCH CZASACH.

KOMPETENTNA , SZYBKA , DELIKATNA , BARDZO FACHOWA .
MA SIĘ PEWNOŚĆ , ŻE WIE CO ROBI. TO BARDZO RZADKIE W DZISIEJSZYCH CZASACH.

Pani Maria jest bardzo dokładna i delikatna, co jest jak wiadomo ważne podczas wizyty u dentysty. Ceny przyzwoite, miła atmosfera i naprawdę fachowa usługa. Miałam do czynienia z kilkoma znanymi w Polsce dentystami i z całą odpowiedzialnością polecam panią doktor. :)

Pani Maria jest świetnym stomatologiem. Wizyta jest bezbolesna ceny leczenia przyzwoite. Świetny personel i obsługa. Jak najbardziej polecam.

Wciąż poszukujesz "Stomatolog Bielsko-Biała"?

Próchnika 1

Bielsko -Biała, ul. Żywiecka 204
Niepubliczny Stomatologiczny Zakład Opieki Zdrowotnej DENTMED - Ryszard Konior
ulica Pszenna 11
43-300 Bielsko-Biała
Klinika Świętego Łukasza Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością w Bielsku-Białej
ulica Bystrzańska 94B

Marek Niemiec